Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit gondoltok a primal diétáró...

Mit gondoltok a primal diétáról (paleo enyhébb változata)?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy ebbe belevágnék, nem szeretnék hirtelen nagyon drasztikus változásokba.


Amit ennék: húsok, halak, zöldség, némi gyümölcs, magvak.

És néha: basmati rizs (ennek alacsonyabb a GI-je), sajt, vörös bab meg másfajta hüvelyesek, méz és zabpehely


Amit nem ennék: lisztes kaják, tk liszt sem, tej, illetve

joghurt, kefir.


Ennek így van valami értelme?


2012. okt. 5. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Semmi.
2012. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2012. okt. 5. 14:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és krumplit sem ennék.
2012. okt. 5. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Válaszolok. Van értelme, minden ch-lektin-glutén-tej csökkentésnek van értelme!

Nyilván legjobb lehet elhagyni ezeket, de kevéstől nem nagyon lesz senki sem beteg, a primal tök jó gondolat.

2012. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szepen! akkor ezt elkezdem, utána lehet szigorítok rajta
2012. okt. 5. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
primal se nagyon támogatja a hüvelyeseket asszem és a rizst se nagyon erőlteti. kb az is paleo. Amúgy tényleg jó nagyon :)
2012. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy kezdtem a paleózást hogy a méz, sajt és a zab benne maradt az étrendemben. Így könnyebb volt az átállás.


Mézet azóta is eszek ha köhögök vagy fáj a torkom, mert jól esik olyankor. A sajtnak mára már a szagát sem bírom.

A zabot meg szép lassan elhagytam.


Vágj bele, aztán szép lassan elhagyod azokat a dolgokat amik már nem férnek bele, így könnyebb az átállás.

2012. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!