Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Sós, de paleo ételek? (bővebbe...

Sós, de paleo ételek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el a paleo ételek fogyasztását, de gyakran rosszul vagyok, hányingerem van ha pl. megiszok egy teát egy kevés nyírfa cukorral. Én korábban sok sós ételt fogyasztottam és ha nem sósat ettem utoljára rosszul lettem. Mivel a paleo diéta nem nagyon engedi a sót és nekem bionyos betegségek miatt csirkét, disznót és füstölt húsokat továbbá felvágottat nem szabad fogyasztanom, nem tudom mit ehetnék.
2013. jan. 12. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen korlátokkal aztán neked találták ki a paleot...
2013. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan vetted hogy a paleo diéta nem nagyon engedi a sót? [link]
2013. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ehetsz sósat, pl tökmagos sós ropogóst, marhahúsfasírt sóóósan xDD kacsahús, libatepertő, pulyka, halak pl tonhal..
2013. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember tengerparti vidékről származik.. nincs olyan, hogy valaki nem eszik sót, kell a só, kis arányban van a magyar lakosságban sótakarékos génekkel rendelkező populáció, nekik vigyázniuk kellhet. Az emberek zöme viszont igencsak só függő, nem véletlen a sok fejfájós ember, amikor a sószegény táplálkozással hülyítik szegényeket, a konyhasót pedig kálium kloriddal keverik.
2013. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én paleózok elég rég óta, de a sótilalomról nem hallottam.

A sóhiány is veszélyes egyébként. :)

Sózd az ételt nyugodtan, nyilván nem véletlen hogy kívánja a szervezeted.

2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!