Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogyan kell házilag paleo...

Hogyan kell házilag paleo "túrót" készíteni?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy tojásból készül, talán ecetsav kell hozzá. Tud valaki pontos receptet? Köszönöm!
2013. máj. 21. 08:46
 1/9 anonim válasza:
54%

paleo túró na ezen szakadtam egy jót igazán köszönöm az élményt

amúgy bocsi de gőzöm sincsen mi a manófing lehet amugy ha paleó diétához kel (a név miatt) akkor ki kell ábránditsalak hogy n a paleoid ember a 30-at se érte meg pedig rendszeresen mozgott én nem ajánlom senkinek paleo túró hát ez kurv@JÓ na bye!

2013. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor te se mozogj, nézz tv-t, eszegess közben pizzát. Köszi a választ.
2013. máj. 23. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de itt van egy leírás:

[link]

10 dkg előző este beáztatott kesudióról leontjuk a levet, majd annyi vízzel ami ellepi, fél citrom frissen facsart levével, és 2 ek. xilittel összeturmixoljuk. Végül 1-2 tk. útifűmaghéjat keverünk bele, amitől igazi túró állagú lesz (főleg másnapra). Látszatra, ízre is = TÚRÓ

Állítólag van egy tojásfehérjén alapuló recept is, de ennél többet nem tudok róla.

2013. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nem hallottam még korábban a kesudiós változatról.
2013. máj. 24. 17:31
 5/9 anonim válasza:
Az ősember kesudiót sem evett, mert mire az amerikai kontinensre eljutott már nem volt ősember.
2013. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A paleo életmód nem arról szól, mit evett és mit nem az ősember.
2013. máj. 29. 08:01
 7/9 anonim válasza:
Én eddig azt hittem. Ezért nem esztek gabonát, nem?
2013. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valójában ez tényleg egy elég hülye elnevezés... arról szól, hogy a MA ÉLŐ kb 200 természeti nép mit eszik, mert náluk nem fordulnak elő a civilizációs betegségek. És ők tényleg nem esznek gabonát.
2013. máj. 30. 09:15
 9/9 anonim válasza:
Hát így már értem.
2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!