Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Mit esztek, ha úgy...

Paleosok! Mit esztek, ha úgy érzitek, valaminek fel kell szívnia a savat a gyomrotokban?

Figyelt kérdés
Ritkán eszek gyümölcsöt, de pl egy alma vagy 1 marék ribizli után nem az éhséget érzem, hanem hogy a savasság marja a gyomrom. nem fáj, csak akkor rögtön ennék pl egy szelet kenyeret (amit ugye nem lehet). Mikor kompromisszumos paleos voltam, ettem rá zabpelyhet, de a magas szénhidráttartalmú ételeket kerülöm, így tanácstalan vagyok.
2013. júl. 14. 14:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én gyümölcsöt
2013. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem akarod magad tönkretenni, akkor hagyd abba a paleot! Aki kitalálta, az nem ismeri a szervezet működését.

Az ember MINDENEVŐ!

2013. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Előbb vizsgáltasd ki magad ,hogy mi okozza ezt ,mert nem normális reakció.
2013. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

- Ha a gyümölcstől gyomorsav-túltengésed lesz, akkor az szerintem is kivizsgálandó.

- Személy szerint csak a citromtól lenne sok a gyomorsavam, de hát abból nem eszek annyit.

- Kenyérfélék között is vannak egészen alacsony ch-tartalmú készítmények, persze nem a megszokott búzalisztből. Másrészt nagyon meglehet, hogy 1-2 falat is elég abból ahhoz, hogy megszűnjenek a kellemetlen tünetek.

2013. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

2. válaszoló, de a paleo táplálkozás mindenevő táplálkozás, nem? D:


Kérdező: zöldség?

vagy innék rá, vagy nyers/párolt zöldséget ennék. vagy kideríteném miért okoz gyomorégést a gyümölcs. egy jó kis tea, zöld vagy gyógynövény (pl. gyömbér) ártani nem árthat. kamilla nyugtató hatású, hátha ez segítene.

2013. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Reszelj le egy darab zellert, és azt rágcsáld el lassan.
2013. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha a sajt számodra belefér az működik szerintem.
2013. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2013. júl. 14. 21:19
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Igyál meg minden reggel éhgyomorra pohár langyos citromos vizet (2 dl langyos vízbe egy citrom levét belefacsarva)! Csodákra képes gyomorsav problémáknál is! Nekem is nagyon sok savam volt, és az első próba után már teljesen elmúlt!
2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2 dl vízbe késhegynyi szódabikarbóna.
2013. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!