Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! A trófea grill...

Paleosok! A trófea grill étteremben mit ehetek ami paleo?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Sült hús, hal?

Grill zöldség, nyers zöldség (tej stb. nélkül).

Gyümölcsök.

2013. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De pl. honnan tudjam milyen olajjal grillezik a húst?

2013. aug. 25. 21:36
 3/11 A kérdező kommentje:
*zöldséget
2013. aug. 25. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Bakker.. még d vitamint, c vitamin.. nem vagyok jól, nem tudok aludni..


Mindegy milyen olajjal grillezik a húst, úgysem fogod tudni. Ha annyira fanatikus vagy (ami tök jó) akkor nem tudsz étteremben enni, mert ott örülsz ha tej/gluténmentes ételt kapsz, az olajat már nemigen tudod mit használnak. Sajna. Ki kell bírni, szerintem kár lenne kizárólag salátát enni merthogy abban se tej se liszt se növényi olaj stb.


Itt kezd megalkuvóvá válni az ember.. évente, rémes. :)

2013. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Julie S ***** válasza:
100%

Paleózásom óta egyszer ettem a Trófeában, de nem érdekelt, milyen olajjal grillezték a húst, vagy a zöldséget. Azt ettem a választékból, amit számomra a legkevésbé ártalmasnak ítéltem. Csak nem maradok ki minden társasági eseményből azért, mert paleózom! Magamtól ettől még nem megyek szívesen étterembe, mert sosem tudni, mi van a kajában, amit elém tesznek...


Szóval azt edd, amibe elvileg nem került gabona (glutén) és tej. A többit nehéz kivédeni. De ha nincs semmi komoly betegséged, akkor pl az étolaj egyszeri fogyasztásába nem fogsz belehalni. :)

2013. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Julie S esetleg tudnál segíteni, hogy te miket ettél?
2013. aug. 26. 17:01
 7/11 Julie S ***** válasza:
100%
Hú, hát nem ma volt a napja, amikor ott ettem... Emlékeim szerint grill zöldséget meg olyan húsokat, amikről ránézésre hihetőnek tűnt, hogy nem láttak lisztet. De egyébként a neten elvileg megtalálod az adott étterem ételkínálatát. Meg ha nagyon aggódsz, akár érdeklődhetsz is náluk, hogy glutén- és laktózmentes étrend esetén mi az, amit enni tudnál náluk. Talán kapsz valami használható választ. :)
2013. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a grillezéshez külön olajat nem használnak! Pont az a grill lényege, hogy a "saját" zsiradékját használják. Az én grillezőmnek van egy zsiradék-gyüjtő része, ahová a húsból kisülő zsír összegyűlik, így lesz majdnem zsírmentes a szelet.
2013. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Messor725 válasza:
5%
Mamutot vagy tartárbifszteket... de az ősemberek nem ismerték a worchester szószt.
2013. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az nem is paleo, amúgy.
2013. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!