Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ismer-e valaki rákból gyógyult...

Ismer-e valaki rákból gyógyult paleóst?

Figyelt kérdés
Olyasvalakit, aki ismeri a kemoterápia és sugárkezelés kockázatát, aki elsősorban étrendbeli változtatásnak köszönheti a gyógylását? Olyasvalakit, aki beszélne is a vele történtekről, hogy más rákbetegeknek segítsen?
2013. nov. 3. 16:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Olyant ismerek, aki a paleo következtében lett beteg, mert alapvető vitaminok hiányoztak a szervezetéből.

Több olyan rákost ismertem,akik kipróbáltak minden, állítólag hasznos ételt-italt. De 4-5 éven belül a kezdeti javulás után pár héten belül meghaltak.

2013. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Itt aki "ismer" olyan valakit, aki a paleo miatt meggyógyult rákból cukorbetegségböl pajzsmirigyproblémákból, azok NEM személyesen ismerik, hanem hallottak valakiröl, aki "állítólag" ismert ilyeneket.

A valóságban még egyetlen esetröl sem hallottam, ahol az a valaki gyógyult volna meg, aki ezt állította.

2013. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Paleo csoportokban kérdezz ennek utána.


Mint látod, ilyen általános fórumokon általában olyanok vannak, akik ha nem esznek cukrot már vitaminhiányuk lesz.. és hasonló furcsa emberek :)

2013. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
A paleos csoportokban is csak valakitöl hallott dolgok vannak, elsö kézböl származó eset nincs.
2013. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Julie S ***** válasza:
Szendi G. blogján sokan kommentelgetnek, akik maguk is gyógyultak meg komoly betegségekből. Hogy pont van-e olyan rendszeres kommentelője, aki rákból gyógyult, azt nem tudom. De ott sokkal normálisabb viszonyok uralkodnak, mint egy ilyen oldalon, ahol mindenki mindent jobban tud - névtelenül. Ha komolyan gondolod a kérdésed, akkor jobban jársz, ha nem itt keresgélsz hozzá.
2013. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Férjem, de ő nem paleozott, hanem nyersétel (80%ban) ajánlom Gitta nyersétel blogját, mi is ekkor ismerkedtünk meg vele.
2013. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
tegnap 17:05-ös: Azt ugye tudod, hogy a Szendi-oldalakon a kommentek nagyrészét ö maga, illetve megfizetett emberei írják?!?!?!
2013. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

7. ez egyértelmű.

Nektek ha a kezetekbe adnák az örök élet kulcsát, akkor is találnátok kifogást hogy miért dobjátok el, és rohanhattok el valami gyógyszerért..

Nem a Ti hibátok, gyönyörűen be vagytok etetve. Az egész reakciótok, a magyar (de az összes nyugati) ember félelme, szűklátókörűsége mind régóta szépen megtervezett dolog. Be lettetek programozva. A dietetikusok, orvosok hülyeségeit elhittétek mert úgy tűnik az emberi psziché úgy működik amit sokszor hall azt elhiszi.. és most már közel álltok a menthetetlenséghez, hiszen saját magatok képesek lennétek feladni, elkerülni bármilyen igazi gyógymódot, megoldást amit kapnátok.


Szendi írta a pozitív kommenteket.. vegyük már észre, hogy ő nem egy fogyókúrás bogyót árul, ő információt ad, ingyen. Nem kell a könyvét megvenni. Nem kufár.. nincs szüksége rá, hogy mesterségesen jónak állítsa be a nézeteit, mert ettől én még nem veszem meg a könyvét. Ezt fel lehet fogni gondolom. Az eredmények viszont természetesen magukért beszélnek.


Apropó lehet Szendinek van vagy 1000 face profilja, ahol ugye lefogyott, pco-ból, inzulinrezisztenciából, gyulladásos betegségekből gyógyult emberek kommentjeit (sőt, egész életét) szerkeszti :D


Nem beszélve a külföldről. AIP. Autoimmun protocoll, Szendi valószínűleg hús-zöldség alapú táplálkozással (tehát gyakorlatilag paleóval) kamu autista gyereknek csinál kamu profilokat, és kamu anyuka szövegeket ír a pozitív változásokról :D


Sőt, az egész világon bárki pozitív eredményt ér el a paleós elveknek megfelelő táplálkozás segítségével, azokat az írásokat mind Gábor írja.


Tápharcművész is Szendi igazából.

Julie S is, csak őt még titokban akartuk tartani :DD

2013. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem értem, akik itt a paleo MELLETT hözönegenek, MIÉRT NEM tudnak egyetlen egy, ORVOSILAG is BIZONYÍTOTT gyógyult valakit belinkelni.

Mármint ahol van egy bizonyítottan dokumentált beteg, és utána ugyanígy dokumentáltan, hogy ugyanaz az illetö meggyógyult és a mért értékei is ténylegesen rendbejöttek?!?!?

2013. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

mert nem tudjuk neked mi számít bizonyítéknak. én nem vagyok rákos, höhö, mégis mit linkelnék.


Én azt linkelem, hogy a tej inzulinrezisztenciát okoz, vagy ott van a magyar tejszövetség által hangoztatott tanulmány, amit ha elolvasol akkor kiderül hogy a tej vastagbélrákot okoz. nyilván ha paleózol, és nem eszel tejet, akkor ettől megkíméled magad.


de ha a rákosok nem paleóznak, akkor honnan, mit linkeljünk neked? szétkemózzák szerencsétleneket, még mindig ez a jellemző, hiszen az orvosok többsége nem is ismeri a palejót, nemde?

2013. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!