Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Sok vagy kevés 3 db banán...

Sok vagy kevés 3 db banán reggel 7 és 12 óra között elosztva?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogyni, sőt, éppenhogy híznom kellene. Viszont reggel képtelen vagyok gyümölcsön kívül bármit is megenni.
2014. jún. 11. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
SOOOOK Én nem vagyok gyümölcsellenes, de a banánban rengeteg cukor van, nem hiába adják futóversenyeken szénhidrátként.
2014. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem sok. DE ha hízni akarsz, akkor megpróbálhatod a következö turmixot, ami kimondottan arra lett kifejlesztve, hogy optimális összetételben segítsen a hízásban:


100 g sovány túró, 1 banán, 6 evökanál zabpehely (az oldódó fajta jobb), 1 evökanál méz - ehhez annyi tejet tölteni, hogy összesen fél liter legyen, összeturmixolni, és naponta legalább kétszer meginni ezt az adagot.


Emmellett bármit ehetsz, ez lehet reggeli-vacsora, de ha birod, akkor a normál reggeli-ebéd-vacsora mellett délelött-délután uzsonna is.

2014. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit a #2es ír az nagyon jó.

Hát ha most hülyék vagyunk, és a kalóriákat nézzük, akkor baromi kevés.

De most egy délelőttöd alapján nem lehet megítélni, mit eszel meg a nap többi részében?

Személy szerint délelőttönként én sosem tudtam sokat enni, mostanáig se szeretek, a tömegnövelés kifejezetten sohase ment, de hízni híztam amikor akartam, pedig akkor én is nagyjából három banánnyit ettem meg.

2014. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én napi 3 banánevés mellett vígan lefogytam január óta 15 kilót... Erről ennyit.
2014. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A banánban lévő kálium és magnézium miatt adják a futóknak, csak kiegészítésként. Jó tanács: azt egyél, ami jól esik. Én biztos beteg lennék, ha egy délelőtt három banánt kellene lenyomnom. A szervezetnek az biztos nem tesz jót, amit erőszakkal kényszerítenek rá.
2014. jún. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon durva a csaj! És nem elhízott! Szóval emiatt ne aggódj!


Reggel nem kívánod a nehéz kaját, ez is normális. Banánon kívül ehetnél más gyümölcsöt is, de ha ezt kívánod, ám legyen. :) Bajod nem lesz tőle.


A hízás keményebb dolog. Ha inkább izomból szednél fel pár kilót, akkor javaslom a sportot. Ehhez viszont kell elegendő energia, és szénhidrát is. Gyümölcsök, zöldségek, gabonák: zab, köles, hajdina, rizs, lehetőleg teljes kiőrlésű kenyerek és müzlik.


Fehérjékkel, tejtermékekkel vigyázni, mert baromi sok energiát igényel a lebontásuk. Valamennyi kell, de ne vidd túlzásba. Zsírokból inkább a telítetlen, transzzsírmentes változatok javasoltak.


Amúgy meg ahogy érzed. Edd azt, ami jól esik!

2014. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó,pont nekem is az jutott eszembe,bár én nem bírnám ezt az életmódot,biztos megutálnám a banánt és egy pár évig nem ennék:D
2014. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sok benne a kálium.Napi max 1 darab
2014. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!