Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Segítség! Hogyan Paleózzak...

Segítség! Hogyan Paleózzak fesztiválozás közben?

Figyelt kérdés
Két hete kezdtem el az életmód váltást eddig teljes mértékben betartottam. Hétfőn hajnalban indulok Pécsre egy hétre és nem tudom, hogy milyen ételeket vigyek magammal. Jól jönne egy pár ötlet :) előre is köszi a válaszolóknak

2014. júl. 5. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván olyanokat amik beleférnek a paleo értendbe és bárhol össze tudod dobni. De amúgy ott is van kisbolt, közért megtudod venni az alapanyagokat, nem kell vinni :D vagy nem tudom hány napra mész.. :) sok sikert.
2014. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy hétre :D csak az a gond hogy még nem voltam ott így nem tudom hogy mit hogyan merre :/
2014. júl. 5. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nem Rockmaraton?! Lepacsizhatunk :D


Én azt mondom első napra készíts vmi sült zöldséget még otthon,piríts sonkát hozzá, az nem romlik meg. Vinni meg vihetsz mindenféle aszalt gyümölcsöt,olajos magvat,vagy ezekből készült sütit, ropogtatnivalót, ilyesmiket. A tepertő meg a füstölt húsételek sem romlandóak, és sok energiát adnak, zöldséget pedig biztos tudsz venni hozzá a kisboltban, vagy a fesztivál közelében (vagy sütsz előre magkenyeret). A fesztivál helyszínén pedig tuti lesz gyros, sült kolbi,ilyesmik (max. meghagyod a sült krumplit meg a kenyeret).


De szerintem egy hét nem számít :) ha iszol rendesen, ahogy fesztiválozónak illik, úgysem fog érdekelni mit eszel xD

2014. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha Rockmaraton :D (remélem összefutunk :))köszi a tanácsokat most épp egy kis zabkekszet dobtam össze... a többit meg majd holnap :D
2014. júl. 5. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenütt kapsz zöldségféléket, amit nyugodtan ehetsz. Én is voltam Pécsett tavaly ősszel 5 napig. Semmi gondot nem okozott étteremben sem betartani a szabályokat: hal, hús, saláták, párolt zöldségek. Felesleges ételeket magaddal vinni, ott is mindent megkapsz.
2014. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!