Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Ma megettem egy...

Paleosok! Ma megettem egy nagyon kis adag bolognai tesztat. Nagyon nem vagyok magamra buszke. mar 10 napja tartottam. Ugye ettol meg nem romlott el az egesz paleom? Tobbe nem csinalok ilyet! De ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
(Csak zárójelben, mi lenne ha inkább dietetikussal beszélnél meg egy normális életmódváltoztatást? Amiben nem kell ilyen hülyeségek miatt aggódni.)
2014. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Abszolút nem baj én csak 90%-ban voltam paleós és 5 hónap alatt 15 kilót fogytam. Tehát no para :)
2014. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
20%
fú ha a fejetekbe húzhatnám egy ősembör gyomrát az lenne csak a szép, majmok vagytok ti még banánt kéne ennetek
2014. aug. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegetarianusok! Ma megettem egy nagyon kis adag sertes sultet. Nagyon nem vagyok magamra buszke. mar 10 napja tartottam a vegetarianus eletmodot. Ugye ettol meg nem romlott el az egesz vegetarianizmusom? Tobbe nem csinalok ilyet! De ez nagyon nagy baj?
2014. aug. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk mi lenne, ha normálisan kajálnál (mindent!, hogy ne törjön rád), meg mozognál mellé?
2014. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem a paleod megy tönkre, hanem az egészséged. De erre csak néhány év múlva jössz rá.
2014. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Ne ijesztgessétek ilyen baromságokkal. Nyilván nem a paleolit a legjobb diéta, de azért ahhoz ártalmatlan, hogy bármilyen egészségügyi problémát okozzon.
2014. aug. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Negyedik hozzászolónak üzenem hogy hagyja csak békén a vegetáriánusokat, ne hasonlitsa semmi féle más fogyokúráshoz...ugyan is aki vegetáriánus, nem azért nem eszik húst mert fogyni akar, hanem valami más okból kifolyólag, viszont ha havonta egyszer megenne egy csirkelábat, nem dőlne össze a világ...Akkor van baj, ha a csirke még él...Amúgy a kérdésre válaszolva, heti egyszer miért ne szabadna vétkezni?Talán a 10 parancsolat egyikét szegted meg?Nem!Ha büntudatod van emiatt, azzal büntesd magad hogy ma 20perccel többet szaladsz, ugrálsz, úszol, vagy fáramászol,esetleg táncolsz:)
2014. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
A paleo diéta(életmód) meg miért lenne egészségedre káros?A hetes hozzászolónak...szerintem fogalmad sincs hogy mi az a paleo...szerintem egészséges az ha természetes dolgokat fogyasztassz...100%ban bió terméket...ez hol ront az egészségen?A kertembe nőtt zöldségektől kevésbé leszek betegebb mint te a lidl-be vásárolt zöldségektől:) Meg a saját tyúkjaim tojásaitól később kapok szalmonella-fertőzést mint te az üzleti tojástól, ami kitudja már hány napja áll a hütőbe:)
2014. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Habár hiába ecsetelek, itt úgy vettem észre hogy senki nem tudja a paleolit diéta lényegét...paleo muffin?paleo zsemle?Meg hasonlókat olvasok. Micsoda öröm lett volna az ősembereknek ha ilyen dolgok fityegtek volna a fán...
2014. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!