Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyi széndidrátot, és...

Mennyi széndidrátot, és kalóriát fogyasztotok egy nap átlagosan? Esetleg le tudnátok írni, pl. hogy mit esztek ma?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem.
2014. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
-.-"
2014. aug. 8. 13:34
 3/19 anonim ***** válasza:

Nálam durván így néz ki, most ilyen súlymegtartós fázisba vagyok. Testsúlykilogrammonként 2g fehérje, 3g szénhidrát.

Ma összességében bemegy 180g fehérje és 270g szénhidrát. Tojás, csirke, rizs, zöldség, multivitamin, edzés után fehérje turmix, 4 liter víz,lenmagolaj, olívaolaj, kurkuma, omega 3. ezeket napi 6 étkezésre becsipegetem.

2014. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

kalóriabázis

felregisztrálsz, megadsz minden szükséges információt és kiszámolja neked, hogy naponta mennyi kell. beírhatod, hogy miket ettél (receptek is vannak, te is készíthetsz sajátot), mit sportoltál.

2014. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2 főtt tojás, 1 fej vöröshagyma, 2nagy paradicsom(100%bió, nem üzleti)

pár szem eper a kertemből

1tányér zöldségleves:zöldborsó, sárgarépa, vöröshagyma, petrezselyemgyökér, zellergyökér, karalábé meg kevés káposzta, só,fűszerpaprika, borssal izesitve...a káposztától savanykás lesz(szintén 100% bió).

Fél tányér francia lecsó, padlizsán, cukkini, hagyma, paradicsom, paprika és fűszerek.(imádom)

2alma a szomszéd kertjéből:D megreszeltem és kevés fahajat adtam hozzá.

Vegyes saláta 2paradicsom, 2uborka, 1paprika, kb 100 gramm sós túróval.

1 pohár tej


Hogy ez mennyi kalória és szénhidrát azt nem tudom 100%ba, az mindig függ a gyümölcs vagy zöldség nagyságától, de körülbelül.1387 kcal és 161 gramm szénhidrát és kb 56 gramm fehérje...:) Meg sok sok viz.Semmi más.

2014. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Reggeli : 1 Dove ital: 130 kcal

Ebéd: 2 szelet tk. toast kenyér 1 szelet csirkemell sonkával, zöldséggel: 150 kcal

Vacsora: Jázmin saláta: 320 kcal


Össz: 600 kcal

tudom tudom éhen halok :)

2014. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
utolsó...mirefel ez az önkinzás?és miért a vacsora a legtöbb? szerintem ebédre is egyél egy salátát vagy a vacsit edd meg most és vacsira eszel még valamit...és ha azthiszed sok, akkor menj szaladj fél órát:)
2014. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Paleos vélemények? :)
2014. aug. 8. 19:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálam ősemberibbet nem is találsz...csak a vega fajtából...egyszer gyomorrontást kaptam a frissen futott csirkelábtól, ezért vegetáriánus maradtam!
2014. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Elég sokmindent eszek egy nap, most túl fáradt vagyok összeszedni.

1800-2000 kcal, a szénhidrát volt már 30 és 200 is, az utóbbit lényegesebben könnyebb elérni (de ha beleszámítjuk a datolyás napomat, akkor 400 fölött is voltam már. a 200 részleteire már nem emlékszem, de főleg zöldségből jött a szénhidrát). A szénhidrát a legingadozóbb makrotápanyagom, de alapvetően 100 körül szokott mozgolódni, a fentebb említett extra értékek igen ritkák (olykor számolom, de többnyire nem, fárasztó és felesleges. attól, hogy számolok, semmivel nem eszem máshogy, csak érdekesség, infó számomra).

Tipikusan rántottát reggelizem zöldségekkel, zöldségételt ebédelek, plusz magkenyér, édesség (az olajos magok dominálnak, de sokszor tojás is van benne), kávé zsírtejjel vagy legalább kókusztejjel... Már nagyjából feladtam, hogy napi 10-nél kevesebb alkalommal egyek édességet (dolgozom rajta, de nehéz :D a csokit már leépítettem, az is valami), úgyhogy beérem azzal, hogy eritritet használok, minél kevesebbet.

2014. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!