Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Tudnatok ajanlani olyan...

Tudnatok ajanlani olyan fogyokuras modszereket amelyek tenyleg hasznalnak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 07:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ugy hivjak dieta. Kevesebb energiat kell bevinned mint amennyit felhasznalsz, es fogyni fogsz.


Ilyen egyszeru.

2014. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis.hu-ra jelentkezz be, az müködö módszer és tartós az eredménye
2014. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az előbbiek mellé: nem elég, ha az eddigieknél jobban odafigyelsz az étkezésedre, szükséges hozzá valami napi rendszeres testmozgás is (futás, kerékpár, aerobik stb.)
2014. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
41%
Ahogy néztem a Norbi Update kaják rohadt jók. Akik nem szeretnek mozogni, azok is tudnak fogyni velük.
2014. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, a Norbi-Update kaják:

heti 5 nap x 1000 Ft az ebéd, + szombat-vasárnap is oldd meg, ahogy tudod. Meg minden napra a reggeli-vacsora. Persze jó lenne, ha ezeket is a Norbi-féle termékekből főznéd meg... Vagyis havonta kb. 40-50 ezer/fő.


Akkor így havonta cca 10 kg lemegy rólad különösebb torna, mozgás, stb. nélkül.

2014. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2.-nak nagyon köszönöm az oldalt,még ma regisztráltam is rá. :)
2014. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok: örülök, hogy segítettem neked.


Érdemes megnézni az információ - sikersztorik topikot is, akkor látni lehet, hogy miylen eredményeket értek el ezzel a módszerrel.

Meg ha problémád van valamilyen témában, a fórumrészen rengetegen vannak, akik segítenek.

2014. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszoonom!
2014. nov. 12. 13:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Én MyFitnessPal-t használok, a kalóriabázist csak kiegészítésnek, ha ott nem találok valamit (egyébként sok kalóriabázisos dolog is bele van húzva az adatbázisába). Sok minden benne van, és van okostelefonos alkalmazásuk is, úgyhogy bárhol, bármikor tudod csekkolni a kaját, amit meg akarsz venni, vagy bárhol be tudod ütni a szendvicsedet, ha otthon, gép előtt nem volt időd. Norbi nélkül is lehet fogyni, akkor is, ha nem edzel, csak ügyesen kell összeválogatni a kaját, meg még valszeg olcsóbb is. De a sport tényleg kell mellé, mert ha csak "lediétázod" a zsírt, akkor sem biztos, hogy esztétikailag úgy fog mutatni, ahogy képzelted. Pl. hiába "koplalod" magad 60 kilóra, nem lesz szép, mert löttyedt lesz. És ha leülsz ugyanúgy szétfolyik a combod, mint 20 kilóval előtte. (nyilván nem lesz akkora, mint előtte, de nem lesz feszes) :)
2014. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Alkalmazd a cukorbetegeknekvagy inzulin rezisztenseknek ajánlott diétát. A neten utánna lehet nézni...a lényeg a vércukor szinten tartása. 5-6 alkalommal kell enni egy nap.
2014. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!