Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 60kg vagyok,hogyan lehetne...

60kg vagyok,hogyan lehetne 5kg-tol megszabadulni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a szénhidrát csökkentett diètám, 20 éves vagyok, 164cm és 60kg. Dagatnak érzem magam, főleg miután a párom is tett megjegyzést arra hogy fogyjak le, egy pár hete nem érzem magam semmilyen téren jól, nagyon keveset esszek, sokszor nem is kívánom az ételt, folyadékot is keveset iszok, vannak napok mikor hányok is. Megteltsèget èrzek a gyomromba, ilyenkor nem eszek, nem iszok. Gondoltam már arra is hogy pszichésen nem stimmel valami, nektek mi a véleményetek erről?

#fogyás #hányás #psziché #èrzelmi hullám
2020. dec. 10. 15:30
 1/7 anonim válasza:
74%

1. ) ne a parod miatt akarj lefogyni, hanem mert az egeszseged fontos.


2. ) kaloria deficit (sajnos ez van, akar tetszik akar nem) de esszeru keretek kozott


3. ) rendszeres testmozgas, hogy feszes is maradj.


Nagyon jo lenne, ha egy dietetikussal tudnal konzultalni. De ha nincs ra keret, akkor az interneten is van fent egy rakat “minta etrend” es ollozd ossze a kovetkezo honapokra elore a napi menudet es elore mindig keszitsd el. Otthon ne tarts nasit.


De mindegyik tancsom kozul az elso a legfontosabb!

2020. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2020. dec. 10. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Biztos nem stimmel valami lelkileg, mert biztosan nem vagy dagi! Max. kis felesleg van. De ha sportos vagy, akkor lehet, hogy semmi.

A párod meg egy bunkó.

2020. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

164cm vagyok én is, amikor pàrommal összejöttem èn is ennyi voltam, és dagadtnak hittem magam, pedig 36-os ruháim voltak.

Most már az évek alatt, ahogyan elkényelmesedtem a kapcsolatban, meg ellustultam, meghíztam.

A képeimet visszanézve VÉKONY VOLTAM, és a fèrjem is kb sokkot kapott, amikor meglàtta, hogy èn ilyen vékony voltam megismerésünkkor?

Nyilvàn én nem vagyok megelègedve magammal, ès igyekszem is fogyni.. de a pàrom egy szóval nem mondta, hogy el vagyok hízva és fogyjak le. Pedig mondhatnà, mert tènyleg eleresztettem magam...


Èn azt tanácsolom, ha fogyni szeretnél CSAK IS MAGADÉRT. A pàrod meg egy bunkó, ha ilyet mond neked. Ezen elgondolkoznék, mert lelkileg ez nem tesz jót Neked..

2020. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ha ez dagadt a párodnak ott gond van.

Először is rajtad max 6kg van szerintem pluszba de lehet hogy annyi sem, az is lehet hogy nincs felesleged ha izmos vagy, másodszor meg tudhatná hogy ezt nem így kell közölni ezt.

Nem rosszból mondom de ha nem mondom ki akkor meg az van hogy miért nem szóltam; mindenképpen valami lelki gondod lehet.

Javaslom ha fogyni akarsz magad miatt fogyj és inkább költs rá egy dietikusra, minthogy baj legyen, mert a kopás veszélyes (és gyakran fordítva sül el a dolog).

Ha az ételektől rossz az érzeted az még kisebb/nagyobb bulemia (remélem nem keverem össze a kifelyezèseket, étkezési zavar).

Szóval ha nagyon akarsz akkor fogyj, de nem szükséges normális vagy és MAGAD MIATT TEDD!

2020. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magad miatt akarj fogyni, hogy ne legyen több és ne veszélyeztesse az egészséged, ne a tapló pasid miatt.

Egyébként az a legegyszerűbb, ha fehérlisztet, cukrot kerülöd, sokkal több zöldségköretet eszel húshoz ebédre a hagyományos rizs/tészta/krumpli/ rántásos főzelékek helyett. Illetve elkezdesz rendszeresen mozogni, ha még nem teszed.😊

2020. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha akarod díétázhatunk együtt :) / motiválhatjuk egymást.

-7kg kell nekem is kb.

Írj ha gondolod.

L

2020. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!