Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Keto diétával ki mennyit...

Keto diétával ki mennyit fogyott, és miket ettetek? Milyen ételek tiltó listásak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan annyit mint bármelyik másik diétával: ha lemozgod a bevitt kalóriamennyiség arányos részét / kevesebb kalóriát viszel be, mint amivel híznál, akkor fogyni fogsz. Ez a diéta típusától független.
2021. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem szerencsére ez vált be a legjobban, számomra a legkönnyebben tartható életmódváltás. Az átállás után minden szuper, amint túl élted a keto flu-t :D. Én 20 kilót fogytam vele. (Persze nyáron elengedtem magam és nagyon nehéz visszaállni 😅, úgyhogy visszajött egy része) még 30 kilo hátra van kb.

Minden tiltott, amiben sok a szénhidrát -gondolok itt kenyérre, meg amúgy elég sok mindenre 😂. Az édesség szintén tilos - a cukor tilos.

Ugye a keto lényege a zsír 75% fehérje 20% szénhidrát 5%. Számolj mindenképp! Anélkül nagyon nehéz lesz, viszont azért túlzásba ne ess. Zöldségek közül leginkább a zöld zöldségeket kell előnyben részesítened és azt is számold, mert mindenben van ch.

Sok sikert ha belevágsz 😅🤗

2021. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

2 nem a keto-tól fogytál, hanem a kalóriáktól. Ne zavard össze a kérdezőt. Azt se felejtsd megemlíteni, hogy büdös volt a szád mint a pöcegödör a szénhidrátmegvonás miatt, és remegtél, szédelegtél a ketózis beálltáig.


Én azt javaslom számold ki a kalóridat és aszerint fogyj le. A ketogén diéta speciális diéta, speciális egészségügyi állapotban lévő embereknek / betegeknek. Ha nincs rá szükséged, ne használd, mert nagyon rosszul járhatsz.

2021. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
3, a kettes vagyok. Hidd el hogy az évek alatt x diétát próbáltam meg és a keto vált be nekem a legjobban. Nyugi tudom, hogy nem a ketotol fogytam hanem a kaloriátol de azt írtam, hogy nekem ez vált be legjobban, mivel ez a legkönnyebben tartható. Nem volt büdös a szám. Említettem a KetoFlu-t tehát ha kicsit utána olvas akkor tudja, de mivel alapból alacsony ch diétáról álltam át, egyáltalán nem volt vészes, 3 napig fájt a fejem és ennyi. Egyáltalán nem remegtem és szédelegtem, nem azonnal a 15g ch-val kell kezdeni. Pussz.
2021. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
4 olvass kérlek utána (nem body oldalakon, hanem orvosi szaklapokban), hogy miket művel egy ilyen átállás a szervezettel. Azokat a rizikókat én biztos nem vállalnám be. Pussz
2021. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a keto kihozta az inzulinrezisztenciát, és magas koleszterinszintet okozott, pedig nem zsirszalonnát ettem kolbásszal.

És bizony, nekem ótvar büdös volt a szám, a leadott tíz kiló pedig visszajött.

2021. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért épp ketózni akarsz?
2021. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
7 mert azt olvasta, hogy az "jó". Tudod, most az a "menő"
2021. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
15g szénhidrát ez komoly? Van olyan aki idáig elmegy ezzel a hülyeséggel? Megeszel egy almát már többet bevittél... az agy működéséhez CH kell, ez a legalapvetőbb tápanyag forrásunk (nem, nem a hús). Ez szabályos önkínzás.
2021. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
9 - ezt a diétát az epilepsziás gyerekek kezelésére találták ki. Valami barom rájött, hogy pénzt lehet vele keresni, ezért eladta "fogyasztó" diétának, ami alapvetően működik (mint bármelyik diéta), csak itt az a lényeg, hogy a szénhidrátot lecsökkented, és zsírból fedezed a kalóriát, amit a szervezeted a megfelelő tápanyaggá alakít. Baromi veszélyes, de van akinek erre van szüksége. Aki ezt kedvtelésből csinálja, az hülye.
2021. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!