Miért nem fogyhatok?

Figyelt kérdés

Igaz egy hete csinálom,de nem ment le semmi..ilyenkor mindig elkeseredek,mert ha normálisan étkeztem volna ,úgyis ennyi lennék:(

Tényleg szigorú voltam magamhoz ,sőt eljártam futni is!



2012. aug. 19. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Van egy autóm, piros. Miért nem veszik meg?


na, kb ennyit mond el a kérdésed is

2012. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hú ez aztán az összefüggés!Értelmes válaszokat kérek,aki volt már ilyen helyzetben,és tudna valami tippet adni! Köszönöm
2012. aug. 19. 21:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjuk, hogy mit eszel, akkor honnan tudjuk? Nem fogjuk azt mondani, hogy ilyen a genetikád, nem a te hibád, pajzsmirigy problémáid vannak, ne ezt várd, hanem írd le az étrended, én meg megpróbálok segíteni.
2012. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

pl ma: reggeli: abonett 2db sonkával sajttal,egy puffasztott rizs csokiba mártva

edéd:párolt zöldségek csirkemellel,2 db dinnye

uzsonna: norbi update puding,

vacsi: u.a mint reggeli puffasztott rizs nélkül:)

2012. aug. 19. 22:04
 5/22 anonim ***** válasza:
norbi update puding tápértékek?
2012. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy 100 kalória alatt van ,olyan kilencven valahány!

Lecseréltem a kenyeret abonettre! És a rizst,krumplit zöldségekre!A süteményeket ,csokikat is elhagytam!

2012. aug. 19. 22:09
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz egy hét után ? kitartás!!
2012. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást:) Csak az keserített el,hogy egy dekát sem fogytam..:(
2012. aug. 19. 22:11
 9/22 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy héttől? Csodát? Elkeserítelek nem lesz , majd egy hónap múlva lesz látható eredmény. Szerinted azok a plusz kilók az a súlyfelesleg egy hét alatt jött fel? Mert szerintem nem. Tehát nem is ennyi idő alatt fog lemenni. Nem rossz amit csinálsz amúgy, csak ne hagyd abba , hamarosan lesz eredmény.
2012. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz: Kitartás!!!

Én februárban kezdtem 94,8kg-mal (34/F) kaja kondi futás és az eredmény 3 hét alatt +3kg, de nem adtam fel és most 85kg vagyok.

Szerintem az étrended jó, bár én ebédre tennék hozzá egy kis szénhidrátot (pl rizs). Tulajdonképpen minden étkezéshez fehérje szénhidrát és zöldség és telitetlen zsírok.

Amit lehetőség szerint ne fogyassz: cukor, fehérliszt, sertéshús.

2012. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!