Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Akik száműzték étrendjükből a...

Akik száműzték étrendjükből a finomlisztet és a cukrot, mennyit fogytatok és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
2 hét 4 kiló, de mellé mozgok is ám.
2012. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 poiu ***** válasza:
Lisztet, rizst és krumplit is: vigyáztam, hogy ne fogyjak 10 naponta 1 kg-nál többet, 18 kg-ot adtam le kb. fél év alatt.
2012. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 1. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
biztos vagyok benne hogy nagyon hülye ötlet étel-fajtákat kiszedni az étrendből. inkább egyél kevesebbet és ne legyél lusta sportolni.
2012. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem hülye dolog, finomliszt helyett pl. teljes kiőrlésű, szénhidrát az is, de lassabban szívódik fel a rost miatt, nem szórakozik a vércukorszinttel.

Minél kevesebb cukros ételt, italt viszel be, segíted az egészséged.

Nincs bajom a szénhidráttal, szükség van rá, de a mai világban túl sok ételben van hozzáadott cukor, só, minden vacak, így nem árt saját magadnak gyomlálni, az egészségnek is jót tesz.

Én pl. bőrbeteg vagyok, nekem is erősen szűrni kell, de ez szerintem nagyon sok betegségre lehetne gyógymód, vagy "enyhítő körülmény".


Ha nincs rá pénz, akkor meg csak kevesebbet egyen az ember, igen.

2012. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4/5 vagyok okés lehet hogy ez a két dolog pont nem a legegészségesebb, de fogyás céljából teljesen értelmetlen ahhoz hogy valaki fogyjon(és utána nem legyen olyan bőrre mint egy 80 évesnek) sportolni kell, keményen.
2012. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csipkebokor válasza:

Én csak a kenyeret és péksüteményeket hagytam el. Egy hét alatt 3kg-ot fogytam és nincs hiányérzetem.

Csb

2012. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Billykiller válasza:

Június óta én sem eszek fehér lisztes dolgokat, és kerülöm a cukros ételeket, edzői rábeszélésre. Azóta kb. 14 kg-ot adtam le. Heti 1- 1,5 kg kilót. Durum tésztát eszek, sok salátát és reggel csak müzlit joghurttal, mézzel. Szinte csak csirkemell rizzsel, párolt vagy sült zöldséggel.

Nekem bejött. sok sikert.

2012. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én update-ezek, ami teljes mértékben szénhidrát csökkentett. Elsősorban nem a termékeket veszem, hanem csak az alapelveket tartom be, de többnyire a 2es, 3as kódot is igyekszem hanyagolni, azaz cukor és finomliszt nincs, se krumpli, se rizs, egész jól megy, nem diétaként fogom fel, hanem életmódváltásként. Ezért belefér kis "bűnözés", vagyis 2es, 3as kód a maga idejében. Nem mozgok iszonyat sokat, olyan heti 3*30 percet, v ha belefér, akkor heti egyszer egy keményebb 1,5-2 órás. Így mindennel együtt fél év alatt már több, mint 15 kiló minusznál vagyok, ami nem tűnik soknak, nekem viszont sokat jelent. Semmi se jött vissza, sőt lassan "csurog" tovább lefelé, és a legszebb, hogy nem mondhatnám, hogy szenvedek, mivel igazából bármit ehetek a megfelelő időben, és akkor sincs komolyabb baj, ha kicsit ellustulok mozgásügyileg, max megáll a fogyás, de nem jönnek vissza kilók...

Nekem kb ennyi a tapasztalatom :)

2012. okt. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Biztató!!! Nekem a legnehezebb a krumplit hanyagolni, szóval néha eszem egy kicsit sütőben sütve. Fehérlisztet és cukrot most 2 hete nem eszem és máris jobban érzem magam..:) Szép estét mindenkinek!
2012. okt. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!