Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha tényleg ráállnék a fogyókúr...

Ha tényleg ráállnék a fogyókúrára, fél év alatt mennyit bírnék leadni? Vagy mennyi lenne nekem az optimális, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
103kg, 189cm magasság, 20/F

2012. nov. 18. 22:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve nagyon megnyúlna a bőröm, hogyha lefogynék?
2012. nov. 18. 22:28
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen magassághoz 90kilóval is nézhetsz ki jól, de lehet hogy csak 80al fogsz attól függ mennyi izom van rajtad. Fél év alatt szerintem elég jól megközelítheted az ideális alakot ha komolyan veszed súlyzós eddzés + aerob + precíz étrend kombót. 20kilót le lehet adni fél év alatt a te súlycsoportodban ,de nem biztos hogy neked le kell annyit mert az izom nehezebb mint a zsír és diéta mellett is feljön párkiló izom ha most kezded az edzést. Szerintem tűzz ki magadnak célul egy normál időtartamú 3hónapos diétát, aztán majd mérlegelsz merre tovább.
2012. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3hónap alatt -10kilótól még nem nyúlik meg, -15től sem, de számít azért hogy igyál eleget, szedjél vitamint és egyél elég fehérjét.
2012. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először fogyni kéne, utána mehet jobban a sport?
2012. nov. 19. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a sport megtetszik és utána is csinálod akkor megmarad majd az elért eredmény. De a fogyáshoz már az elejétől nagyon sokat segít valami rendszeres mozgás. Egyből talán nem jó futással kezdeni az ízületek miatt, de a kerózás vagy a gyaloglás mehetne folyamatosan hetente többször. És ha súlyzós edzéssel akarod elérni a célod (ami szerintem kb a leghatékonyabb) azt is mindenképp az elejétől kezdve csinálni kell, persze a fokozatosság betartásával ,először csak osztatlan átmozgató edzéstervvel. Utána is érdemes lesz majd valami célt kitűzni, akár izmosodást vagy hogy le tudj futni egy távot, vagy ha valami más sportot csinálsz akkor abban.

Nem könnyű életmódot váltani de megéri :)

2012. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ha úgy gondolod jó megoldás lehet hogy lejársz a terembe 1-2-3hónapig és moderálod kicsit az étrendedet mielőtt szigorú diétába kezdenél. Könnyebb ha van átmenet mintha belecsapnál a lecsóba. Sőt hatékonyabb lesz az egész ha már tudsz keményen edzeni mire elkezded a diétát. De egyből diétával kezdve is jó, mert akkor meg a látható változás ad majd lendületet a későbbiekhez.
2012. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!