Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Másfél éve diétázom. Ez...

Másfél éve diétázom. Ez -20kg-ot eredményezett. Menszesz alatt farkasétvágy tör rám. Mért van ez igy?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a mínusz 20 kilóhoz! A farkaséhség okát nem tudom. De szerintem ilyenkor célszerű kalóriaszegény, de a gyomrot eltöltő kajákat enni. Azokból ehetsz jó sokat, és még így is alig viszel be kalóriát.
2012. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

A miértjét nem tudom, de ez van.

2012. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gratula a -20hoz. :D Lehet hogy túl szigorú a diétád és a szervezeted megpróbál energiához jutni mikor a leggyengébb állapotban vagy. A nap tippje: ha rád tör a hatalmas evési kényszer engedj neki, de nem mindegy mit eszel meg.Ilyenkor a legjobb a gyümölcs, nagyon hamar eltelít és a tested is megkapja a kívánt energiát a felesleg nélkül.Lehetetlen túl sok gyümölcsöt enni. :)


Nekem is szokott lenni ilyesmi, de ez nagyrészt egy kemény edzés után miután teljesen kimerült az izomzatom energiaraktára.Teljesen egészséges dolog. Sok sikert a további fogyáshoz és ne felejts el tornázni is! :D

2012. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez szinte minden nőnél így van, a tested vasat veszít, kell az energia. De meg kell állni, hússal, zöldséggel, gyümölccsel. Nagyon ügyes vagy, csak így tovább :)
2012. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is csak gratulálni tudok a -20kg-hoz!!!:) Elmondod milyen diétával csináltad?
2012. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Tudni kéne, hogy milyen diétát folytatsz. Elképzelhető, hogy a sejtek reklamálnak, mert valamiből keveset viszel be. A jó diéta alapja, hogy soha ne érezz éhséget. A feleségem példáját tudom felhozni, hogy Ő 1 év alatt 15 kg tól szabadult meg, és közben nem éhezett. Rendesen evett mint egy átlag ember. Nála a titok egyszerűen az volt, hogy odafigyelt, hogy az adott napszakban mit fogyaszt. Így mosolyogva és könnyedén adta le a kilókat, és soha nem tört rá az éhség.
2012. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ivarian válasza:

Elnézést azért, mert nem egyből dicsérlek. Nekem kérdésem lenne! Milyen kiinduló súlyról fogytál 20 kilót? Mert egyáltalán nem mindegy hogy 50-ről 30-ra, vagy 120-ról 100-ra... Az egyik jótékony hatású az egészségedre, míg a másik tönkretehet...


Amúgy ha jól tudom, minden nőnek nagyobb az étvágya a mentruáció idején, ami annak köszönhető hogy az elvesztett vért akarja pótolni a szervezet, így több energiára van szüksége...

2012. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hormonális változások miatt. Volt egy ismerősöm, aki ilyenkor akár maga elé vett egy üveg Nutellát és azt ette kanállal, mondván, "hogyha nem eszi meg, akkor elájul". Na ez azért túlzás...Fokozott Magnézium-bevitellel csökken a farkasétvágy.
2012. dec. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MTomy20 válasza:

Gratula -kg-hoz! Engem csak a 1.5év aggaszt.... Nem szabad ilyen sokáig diétázni mert ezzel tönkre teszed a szervezeted!Nézz szét testépítős oldalakon, hogy is kell diétázni majd diéta után fokozatosan fel állni egy normál állapotba.Ami nem azt jelenti,hogy megint kg számra ehetjük a csokit meg hasonló dolgokat.Étkezz folyamatosan kisebb adagokat 3-4óránként. Itt egy oldal én innen szedtem az összes tippet.Hogy ne hidd azt,hogy csak a levegőbe beszélek, én 16kg fogytam 5hónap alatt és azóta is tartom a súlyom pedig nem éhezem csak oda figyelek,hogy meg legyen a 4óránkénti kaja és az is normál mennyiségben se nem kevés se nem óriás adag.Lényeg,hogy pörögjön az anyagcsere.Én elég sok mindent megeszek de azért figyelek az arányokra.Napi 50 max 70g cukor mehet be a szervezetbe / itt egy hozzászólónak írnám,ha telezabálod magad gyümölccsel az nem biztos,hogy olyan diétás dolog mivel a gyümölcs cukor is cukor és gyümölcsönként változik a mennyiség.Pl alma 100g-ban 7g cukor van és egy szép nagy alma megvan 3-400g is. /

Nem azt mondom,hogy nem lehet de oda kell figyelni ha szigorúan diétázol.De szerintem nézz utána az oldalon, nagyon jó!Tudsz magadnak étrendet is készíteni az adatbázisukban nagyon sok élelmiszer energia tartalma meg van nekik, de vannak kész étrendek, ki tudod számolni a napi energia szükségleted életmódod szerint.

Na nem írok regényt, nézz utána és SOHA NE ÉHEZZ!!!Mert azzal csak rosszat teszel!


Ha nem találnád a diéta utáni visszatöltést akkor annyit kell tenned,hogy heti 40g-al emeled a CH-t annyira amennyire szükséged van a napi normál bevitelhez az életmódod szerint.A mérleget felesleges figyelni inkább a testzsír %-ot nézd.


Itt az oldal címe: shop.builder.hu

2012. dec. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a probléma nem a diéta miatt van. Én nem diétázom, mégis nagyon kívánós vagyok a menstruációm alatt, de leginkább az előtte lévő pár napban. Valószínűle tényleg valami hormonális okra vezethető vissza.
2012. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!