Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 10 kg-t felszedtem! Mit tegyek?

10 kg-t felszedtem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Tavaly ilyenkor 56 kg voltam a 172 cm-hez. Volt akkor is egy minimális zsír a hasamon, de az még elmegy,vékony voltam. Most 66 kg vagyok. Egy év alatt ennyi feljött. (nem sokkal ugyan, de valamivel többet is eszek, mint előtte) Szerintetek az elegendő, ha eljárok minden nap vagy minden másnap futni és nem eszek szénhidrátot? (kenyeret, tésztát)
2013. febr. 19. 12:36
 1/3 anonim válasza:

Először is nem hiszem hogy nagyon ellehetsz hízva, én 170 vagyok, 58 kg :) Max 7-8 kg felesleg lehet rajtad ami télen előfordul az emberrel, hozzáteszem, én is híztam 5 kg-t de nyáron amint újra sportolok, rögtön lemegy, (futok és biciklizek)

Bőven elég ha futsz 2-3 naponta, min. fél órát, és kicsit figyelj oda a kajára, pl este ne egyél (én rám ezért jött fel plusz kg...a téli estéken valo eszegetés miatt)

Nem vagy nagy bajban szóval tavaszra letudod adni :)

2013. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért tavaszig nem kéne ledobni egy 7-est.. Azt bárhogy is csinálja nem egészséges egy hónap alatt..:) De a kérdésre válaszolva, szerintem elegendő a futás és a szénhidrát elhagyás..
2013. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem menni fog. :)
2013. febr. 21. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!