Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nyaklevesbe tészta helyett 1...

Nyaklevesbe tészta helyett 1 közepes krumplival mehet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rég röhögtem ilyen jót :-) nyaklevesbe tenyérmártás kell :-)
2013. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. febr. 23. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szénhidrátszegény zöldségekkel készíteném. Káposzta, hagyma, karalábé, répa és friss 'pofonofon'.
2013. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 a-gergő-egy@ válasza:

ezt mért a fogyókúra kategóriába raktad ki? amúgy ilyen leves nem is létezik csak ha rosszalkodnak

:-)

2013. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 snapsz94 válasza:
Ez milyen hülye kérdés?
2013. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Először én is jót röhögtem, de ha a kérdező liba, vagy pulyka, csirkenyakból készült húslevesre gondolt,akkor nyerő lehet.

Mellesleg én mindenfajta húslevesbe teszek krumplit, nem rontja el, és ha zavaros fel is tisztítja esetleg. Még a marhaNYAK levesbe is teszek krumplit ( vagy 3 hete az is volt nálunk, mert lábszár nem volt csak marhanyak a boltban).Tésztát persze mindig kifőzök hozzá, de az opcionális, volt, hogy elfogyett, megettem tészta nélkül, csak zödlséggel is fini volt+hús.

2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leveltetu ***** válasza:
54%
mehet , ne is torodj vele, fofogasnak ajanlom a kirantott asztalfiokot parolt kaposztaval, desszertnek meg deli gyumolcsot(tegnap delit)... :))
2013. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!