Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi hány gr CH mellett fogytok?

Napi hány gr CH mellett fogytok?

Figyelt kérdés
Paleosok NEM érdekelnek!
2013. ápr. 26. 22:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én inkább a zsírt és sót hagyom ki ha jön a nyár és végre lehet finom gyümölcsöket enni. Szóval napi 900g+ és sokan aggódnak miattam mert túl vékony vagyok napi 3-5ezer kalórián. 184/68kg 19F
2013. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Szia en nem vagyok paleos csak nem fogyasztok peksutemenyeket, tejet, finomitott szenhidratot(cukor stb.) kerulom a transz zsirokat. Es fogyok mint a gep 2 honap 10 kilo es folyamatosan csokken 125kg rol indultam most 115 vagyok 2 honap utan. Ha kell info saegitek szivesen. udv!
2013. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Edzők azt mondják nem érdemes 100 gramm alá menni a szénhidrátbevitellel. Én igyekszem tartani magam a 50-70 gramm közé (szálkásítás).
2013. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én a testsúlyom mértékéhez lövöm be, diéta kezdetekor, nekem 2,5 grammnál már lassan megindul a fogyás utána pedig ezt csökkentem, viszont nem kötelező érvényűen.Az előző diétámban pl 5 héten keresztül hoztam a fél-1 kilós súlyvesztést 2 gramm ch-val, aztán lelassult a dolog, ezért megint csökkentettem.85 kilóról mentem le, 75 re 120 gramm ch volt a legkevesebb amit ettem + zöldségek de azt nem számolom bele.
2013. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

az orvosom szerint mivel IR-es vagyok, gyógyszeres kezelés alatt + pajzsmirigyes is, 160gosat kéne tartanom, de csak 130at tudok megenni. nekem a 160 sok.

szóval 130g ch, gyógyszeres kezelés és napi 1 órás mozgás heti 5x egyenlőre nincs eredménye. 1 hónapja álltam át erre.

2013. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 poiu ***** válasza:
A zöldség is ch :-)
2013. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 dieta ***** válasza:

Nem a ch határozza meg hanem a kalória deficit.Ha többet mozogsz és nem fogyasztasz több kalóriát fogyhatsz ,ha nem mozogsz többet de csökkented a kalóriabeviteled szintén fogyhatsz .Valójában a kettő kombinációja a legcélszerűbb.

Az étel összetételének semmi köze ahhoz hogy fogysz vagy hízol, az egyes betegségek kialakulásának a kockázatát befolyásolja. Nőknél napi 11 kalória hiány eredményez heti 1 deka fogyást, férfiaknál 16 kalória.Addig számít egészségesnek a fogyókúra amíg nem fogysz többet hetente mint a testsúlyod 1%-a és nem csökkented a napi kalóriabeviteled 70% alá . A kalóriabevitel nem lehet kevesebb nőknek 1200 kcal férfiaknak 1500 kcal naponta.

Ha eddig ennyit fogyasztottál volna akkor csak a mozgás fokozásával kell a kalóriadeficitet előidézni.A sok folyadék fogyasztás nem segíti a fogyást ,a minimális folyadékszükséglet 10kg. testsúlyonként 3.3 dl. ebbe az élelmiszerek víztartalma is beleszámít.Kisebb eltéréssel az ideális tápanyag arány 55% szénhidrát 15% fehérje és maximum 30% zsír.

2013. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Cukorbetegként elég nehéz lenne nem nézni a CH-t...
2013. ápr. 29. 18:00
 9/28 dieta ***** válasza:

Ha újra olvasod amit írtam észre fogod venni nem azt írtam ne nézd a ch-t hanem a fogyás nem a ch-tól függ.Sőt én is azt írtam a minőség a egyes betegségek kockázatát befolyásolja.

Ha cukorbeteg vagy kaptál az orvosodtól utasítást arra nézve menyi legyen a napi szénhidrát beviteled és előírta a kalória menyiségét is .Ebben az esetben nem értem miért gondolod ,hogy itt bárki jobb tanácsot tud adni egy olyan kérdésre ami nulla infóval szolgál szemben az orvosoddal aki a labor eredmények figyelembevételével állította össze a tanácsait.

2013. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az orvosom annyit mondott, hogy csökkentsem a ch-t, és figyeljem mennyitől fogyok. Szerinted ha nem így lenne, akkor mi a fenéért kérdezgetnék? Amúgy meg a fogyás a szénhidrától IS függ, nem csak a kalóriától.
2013. ápr. 29. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!