Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ilyen módszerrel tudok fogyni?

Ilyen módszerrel tudok fogyni?

Figyelt kérdés

173 cm/ 63 kg vagyok. Tudom hogy ez a nem olyan sok felesleg, de kicsit csinosodni szeretnék :)

Régen koplalással fogytam de vissza is jött, szóval rájöttem hogy ez nem megfelelő módszer és még az egészségemnek sem jó.

Eldöntöttem, hogy azt a plusz kilókat életmód váltással adom le. Naponta futok. Egy hete kezdtem a futást, napi fél óra de ezt az időt növelni szeretném időről időre.(Nem csak a fogyás miatt, hanem szeretnék sportosabb is lenni) Nem eszek kenyeret, tésztát, cukros, zsíros ételeket, viszont sok gyümölcsöt, zöldséget csirkemellet stb.

Ilyen módszerrel fogytatok már? Mennyi idő alatt hány kiló ment le?

Egy ismerősöm azt mondta, hogy azokat az a bolti pirítós szerű kenyérke (bocsi nem jut eszembe a neve ) nem annyira hizlaló, és napi szénhidrátnak nyugodtan megehetek 4-5 db-ot is. Ez nekem kicsit hülyeségnek hangzik, szóval várom a véleményeket :)

16/L


2014. ápr. 29. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Itt vannak az alapok: [link]
2014. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha elfogadsz egy tanácsot, ne fogyni akarj, hanem egy picit izmosodni, szóval a futás jó. Illetve a kardio-gépek, ha van lehetőséged edzőterembe járni...a BMI-d tökéletes, ne sanyargasd magad. Egyébként, amire gondolsz valószínű a puffasztott rizs lesz: Ham-let néven fut. :)
2014. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ugyan azok az adataink és én is mostanában határoztam el az életmódváltást. :) Még nem tudok semmilyen hasznos tapasztalatot megosztani, de szerintem jó az, amit írtál. És sok sikert!!
2014. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tényleg jól látod a kenyeres dolgot.

ugyanolyan semmire való gabona,mint a sima kenyér,csak a behülyített embereknek el lehet adni drágábban.

szénhidrát pótlására teljesen jók a zöldségek és egy kevés gyümölcs.

viszont a futás nem elég.

az összes izom ugyanolyan fontos,rendszeres futás mellett meg a láb ízületeinek az edzése kiemelten fontos.

a fegyencedzés könyvet vedd meg és az alapján kezd el edzeni,ha otthon szeretnél és kiegészítésnek mehet a kocogás,ugrókötél.

2014. ápr. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rajtad plusz kiló, én 1 centivel alacsonyabb :D vagyok, és nekem is a 63-65 kiló a cél (hízni kell)

Persze ha a cukros, fehérlisztes, zsírbantocsogó ételeket elhagyod azzal rosszat nem teszel, de FOGYÓkúráznod nem kell. Ha formásodni akarsz, akkor tornázz:)

2014. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. jún. 9. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!