Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A suliba a szendvics helyett...

A suliba a szendvics helyett mit vihetek?

Figyelt kérdés
Mert az ugye szénhidrát, szóval gyümölcs, müzliszelet, ilyenek kilőve. Mit lehet akkor? Szinte mindenben van szénhidrát :/
2014. máj. 13. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hús,zöldség...
2014. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

salátát :)

de amúgy ehetsz szénhidrátot is, csak keveset

2014. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hús, saláta, fehérjeturmix (ha sportolsz és van értelme, különben tök felesleges),
2014. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zoldseg, gyumolcs.
2014. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
főttojás zöldségekkel, + gyümölcs. Bármennyit eheted,nagyjából. A szénhidrát kell,ahogy a zsír is,csak a forrás nem mindegy.
2014. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szendvicset is csinálhatsz, de pl teljes kiőrlésű kenyérből készült, sok zöldséggel, egy kevéske felvágottal. ( akár ki is hagyhatod a felvágottat).

A gyümölcs tekintetébe a banánt csak délelőtt egyél, napi egyet, a kivi, ananász, eper , alma, dinnye fogyókúrás gyümölcs, a narancs, mandarin bár savanyú, de van bennük egy kicsi szénhidrát.

A müzli szeletekből sem mindegyik jó, illetve lehet párolt zöldségeket, nyers zöldségeket, valamint natúr joghurt,világos húst, vagy halat, párolva vagy olíviás olajba sütve.

Tény, jól írod, hogy mindenbe van szénhidrát, de meg kell tudni tartani a mértéket.

Én is fogyókúrázok, de mellette tornázok, így vannak olyan napok, amikor csoki eszek, vagy sütit meg ilyenek, de aznap többet is mozgok. Lemozgom a plusz bevitelt.:)

2014. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Diófélék, magvak - én ezeket vittem a suliba régebb, amikor nassolni valót pakoltam. Nem sokszor fordult elő mondjuk, mert alapvetően az iskolában soha nem volt étvágyam és a ch szegény / ketó étrendeket össze lehet úgy is állítani, hogy reggeltől délig kitartson, így nincs is szükség nassira.
2014. máj. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!