Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyòkúrás volt a mai...

Fogyòkúrás volt a mai kajám? Sok volt a szénhidrát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Reggeli:nem volt

Ebéd:2 sajtos sonkàs croissant

Uzsonna:8 dkg csirkemell,10 dkg saláta mix;turmix 2 narancsbòl és 2 almàbòl

Vacsora:2 főtt tojás,10 dkg salàta mix;2 dl kakò,1 alma

168 cm,74 kg/nő


2014. máj. 14. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

2 croisant. Az keményítőből (gabona liszt) készül.



Most erre hogy írjuk azt hogy nem volt sok a szénhidrát? Lehet ennyivel is fogyni, anyagcsere, emésztés stb. kérdése, én inkább ezt válaszolnám.


De a válasz másik része meg az, hogy ez ugyan olyan nyugati étrend mint bármelyik elhízott magyaré, csak fél kiló kenyér helyett kevesebb lisztet ettél ami valahol persze tök jó!


:)


De ez ugye csak az én véleményem, meglátásom.

2014. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hümmm... hát szerintem nem valami jó ötlet kihagynod a reggelit.

A vacsorád mondjuk simán lehetett volna. És az uzsid meg a vacsorád.

Hát azt te is tudod, hogy SOKNAK nem sok, de volt. Ennyi még beleférhet, ha nem vagy túl szigorú magadhoz.


Vigyázzunk. A túlzott szigorítás által áteshetünk a ló túloldalára. Veszélyes.


Alma, kakaó párosítás.... hmmm... :D

2014. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még a reggelihez tennék egy kis zöldséget. De az se baj, ha reggel beviszel egy kis szénhidrátot, hiszen sokáig így nem fogod bírni.
2014. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy csomó ember visz be reggel (gyors) széhidrátot. És a kinézetükből adódóan hajlamos vagyok élni a gyanúperrel, hogy mégsem igazán bírják. Most ezt csak úgy írom.
2014. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valamiért az emberek túl nagy része retteg attól, hogy ha nem tömi szénhidrátbombákkal magát reggel, akkor elájul. Ezt sosem értettem. De azt se, hogy aki mérsékelt szénhidrátbevitelt akar elérni (szénhidrátszegénynek nem nevezném, az inkább a ketogén :D de a köznyelv fura, én a szénhidrátmentestől megyek a falnak, amiben persze sok a gyümölcs és a zöldség...), tehát aki szénhidrátmérsékléssel akar fogyni, az miért péksütikkel kezdi a reggelt. Komolyan érdekelne, mi zajlik az emberek fejében ilyenkor.

A többi étkezéssel jóval kevesebb bajom van, inkább az, hogy kevés. 8 deka csirkemell nem tudom, mennyi, de valószínűleg szemmel alig látható. De ha valakinek az elég s beviszi azt, ami kell a testének, esetleg eseti alkalom, akkor csak nyugodtan.

2014. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt fogyókúrás.
2014. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Valamiért az emberek túl nagy része retteg attól, hogy ha nem tömi szénhidrátbombákkal magát reggel, akkor elájul. Ezt sosem értettem. "


Nem csodálom, hogy nem érted... Azt sem sikerült megértened, hogy a kérdező NEM reggelizett.

2014. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tűnik úgy, mint aki nem értette volna meg a reggeli kimaradását.
2014. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából azon a ponton nem a kérdezőről írtam, de hasonlónak tűnt a dolog, szénhidrátbombákhoz ragaszkodás az első étkezésnél, hiába fogyni akarás vagy szénhidrátszegény diéta.


(Amúgy az én szempontomból a kérdező reggelizett, csak későn. A croissant-okat nem tudom ebédnek tekinte, főleg, hogy utána evett csirkemellet... Lehet, hogy ez egyéni kis hülyeségem, de nekem a főtt étel az ebéd. Ha 1-kor eszem először, zöldséges pitát és 5-kor curryt, akkor a pita a reggeli, a curry az ebéd. De ezt már nem is kellett volna leírnom, ez ilyen egyéni dolog s nem nagyon kevertem bele a dolgokba, a gondolatmenetem az elején leírt.)

2014. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szénhidrát mennyisége akár még jó is lehetett, nehéz megmondani, sok függ a méretekről.

Szerintem a nagyobb baj itt azzal van, hogy nem megfelelően osztottad el a napi ch-mennyiséget, illetve nem is volt jóminőségű. Reggelit sosem szabad kihagyni, de az sem mindegy, mit eszel, csak lassan felszívódó szénhidrátot szabad reggelizni! Ugyanez a helyzet a vacsorával is, tehát oda az alma és a kakaó nagy hiba volt szerintem!

2014. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!