Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Gyors fogyást hogy érhetek el?

Gyors fogyást hogy érhetek el?

Figyelt kérdés
Nyárra szeretnék tökéletes alakot. Mostanában szinte minden nap mozgok és kevesebb kalóriát eszek. Kb 2 hét alatt 2 kg-t fogytam. Hogy fogyhatnék gyorsabban?
2014. máj. 21. 18:13
 1/3 anonim válasza:
Bocs, hogy kérdéssel válaszolok a kérdésre, de miért akarsz gyorsabban fogyni? Ott rontják el a fogyókúrákat, hogy gyorsan akarnak eredményt. Én nagyon lassan fogytam, egy hónap alatt 1 max 2 kiló. Teljesen elégedett vagyok az eredménnyel: semmi narancsbőr, a melleim ugyanakkorák maradtak, stb. Hova kell rohanni??!!
2014. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
ne vegyél magadhoz semmi szilárd táplálékot, csak vizet igyál és meditálj egy hétig.
2014. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Korábban kellett volna felkelni.


Azért nem jó az ilyen hozzáállás, hogy utolsó percben akarjuk felinni az egész óceánt, mert olyan módszereket lehetünk hajlamosak választani, amelyek hosszútávon az egészségünk és épségünk rovására mennek.

Például amit a legtöbben ilyenkor csinálnak , az a koplalás, pedig a lehető legnagyobb ostobaság, amit tehetsz.


Gyors és hatékony fogyást a legjobb módszerrel elérhetsz így : sok sport, sok folyadék, sok zöldség és hús.

2014. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!