Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 13 éves vagyok 157cm és 60kg....

13 éves vagyok 157cm és 60kg. Igazából Apukámtól örököltem mert neki is nehezebb és erősebb a csontozata mint nekem. Milyen szénhidrát szegény kajákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha csak a csontozatod erős nem mindegy? ne beszélj hülyeségeket, az erősebb csont nem kövérít, a háj az ami kövérít, attól még mert nehéz csontozatú vagy nézhetsz ki jól, mert a csont sűrűsége nem egyezik meg azzal hogy rossz alakod van, az viszont igen ha zsíros vagy ami nem a csontjaid miatt van... gondolkodj
2015. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Húsfélék, zöldségfélék, kókuszzsír, zöld fűszerek.


Ezekből több száz ételfélét lehet elkészíteni. Húsfélék közé tartoznak a halak, tengeri állatok, tojás is :)


Túró, tejtermékek nálam nem játszanak, hiába ch szegények, azért ezek is zsírosítanak a növekedési hormonok miatt úgy, mint a cukor.


Itt van sok recept


[link]

2015. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ha tényleg csak a csontozatod erősebb, attól még nézhetsz ki jól. Viszont ha tényleg kicsit duci vagy, az még simán változhat. Én 12 évesen kisgömböc voltam, mostanra meg már tök jó (14 éves vagyok), miközben nem csináltam semmit (kivéve, hogy a suliban bevezették a heti 5 tesiórát...)
2015. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !!😃
2015. jan. 17. 12:34
 5/5 anonim válasza:
Fogyás helyett inkább valamilyen sportot csinálj, milliószor hasznosabb.
2015. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!