Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátszegény diéta alatt...

Szénhidrátszegény diéta alatt megevett sok péksüti okozhat székrekedést?

Figyelt kérdés

Már 2 éve nem eszek fehér lisztet(csak nagyon ritkán 1-2 falatot), se krumpli, rizs, csak tömör, nedves rozskenyeret, szénhidrátcsökkentett pékárukat, azokat is nagyon keveset. Se rizs, se krumpli, se csoki, édesség alig. Életmódot váltottam és nagyon jó. Ám 4 napja nem is tudom miért, de bezabáltam nagyim friss, vastagon kakaós kalácsából. Azóta szenvedek, nem voltam WC-n, rémes székrekedésem van, puffadok. Sajnos feltűnt, hogy néha már kisebb mennyiségben is rossz hasi érzetet, puffadást csinál, de ennyire sosem.

Olyan van, hogy a szervezet elszokik a fehér liszttől, kakótól és nagy mennyiség székrekedést csinál?


2015. febr. 3. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Van.
2015. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vigyél be sok rostot: zöldségek, rosttartalmú gabona (zabpehely), zabkorpa, búzakorpa (utóbbi tartalmazza a legtöbb rostot).
2015. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!