Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit csináljak? 13 éves lány...

Mit csináljak? 13 éves lány vagyok és hiába vagyok vékony, ha eszek akár egy keveset, nagyon nagy lesz a hasam.

Figyelt kérdés
Dolgozok rajta: minden nap 1 óra non-stop bicajozáz és, negyed-fél óra tánc és sok éneklés (igen, az éneklés is segít).157-8 centi magas vagyok és kb.46 kiló. Nem eszek szénhidrátot, csak néha egy kis rizst és teljeskiőrlésű kenyeret. Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy, , Ilyen fiatalon még nem kéne, meg blablabla. ''. Csak tanácsok kellenek, mert mindjárt MondoCon, és jól szeretnék kinézni .

#lány #vékony #13 éves #nagy has #MondoCON #bicajozáz #157-8 centi magas
2015. jún. 30. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A kaja bizony a hasba kerül...
2015. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ne mondd! -_-
2015. jún. 30. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem hülyeség, amit az első ír. Talán azért látszik annyira, mert nagyon vékony vagy. Én hasaznék a helyedben, hogy erősebb legyen a hasfalad. Így talán nem fog annyira látszani rajta, ha eszel és belekerül a kaja.
2015. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyél apró falatokat, mielőtt beveszed a szádba az ételt fújd ki a levegőt és lehetőleg csak orron át lélegezz. Viccesnek hangzik, de a "büfi" a zabálás közben gyomorba került levegő miatt van. Minél inkább falod az ételt annál több levegő kerül a gyomrodba, mivel jó eséllyel a gyors étkezés közben mikor kinyitod a szád levegőt is veszel szájon keresztül.

Ez csak amolyan "tűzoltásféle" mini praktika, ami nálam be szokott válni, strandolás előtt, alatt.

Emellett kerüld a szénsavas italokat, puffasztó ételeket.

2015. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És igen, ahogy előttem is írták eddz hasra. A feszes hasfal sokat segít. De mivel fiatal vagy kicsit félve írom ezt. Ugyanis ez nem azt jelenti, hogy ezentúl eszeveszett felülés sorozatokat kell csinálnod.
2015. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bolti innivalót inni, csak vizet, teát és ritkán tejet. Nem eszek semmilyen szemétkaját és 6 után abszolút semmit.
2015. jún. 30. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Régebben is volt itt ilyen kérdés. Gyenge a hasizmod, ezért látszik evés után nagynak a hasad, ez független attól, amit eszel. Haspréssel erősítheted a hasizmod, a felülés kevésbé hatékony. A biciklizés leginkább a combod dolgoztatja, nem a hasizmod. Az este 6 után nem evést felejtsd el, kivéve, ha 8-kor fekszel. Szokj át a lefekvés előtt két órával semmitre. Szerintem a helyes táplálkozás kortól független, de ne zárd ki teljesen a szénhidrátot, ez adja az energiát.
2015. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fő kérdéshez nem tudok hozzászólni, de ha a kérdezőnek jó 6 után nem enni, miért ne tegye? Azzal semmi gond nincs, ha nem éhes és nem eszik, nem kell folyton enni, még lefekvés előtt 2 órával is... A kevés szénhidrátról sem kéne lebeszélni, nem rossz dolog az, sőt. Egészségesebb lenne a társadalom, ha nem ennék folyton mindenféle formában és nagy mennyiségben (de semmi bajom a jobb szénhidrátokban gazdag táplálkozással sem, épp csak kicsit szimpatikusabb a szénhidrátszegény, de természetesen a durva szénhidrátmegszorítás sem mindenkinek való)... Energiát zsírból is lehet meríteni, még állóképességi sportolóknak (akiknek sok kell) is eléggé megy, megvannak az előnyei.
2015. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!