Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak le? 3 hónap...

Hogyan fogyjak le? 3 hónap alatt 65 kg-ól 49 kg-a

Figyelt kérdés
Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Nagyon sokszor éhes vagyok és sokat eszem és este is. Ha nem eszem akkor korog a gyomrom, megfájdul a fejem és szédülök. Szeretném tudni hogy mit egyek reggelire, ebédre és vacsorára amitől nem hízom persze és mit is egyek ha éhesnek érzem magam? - és hányszor tornázzam és mennyit? torna tippek is jól jönnek. Előre is köszönöm.
2015. szept. 19. 23:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok kövér csak van egy kis felesleg a combomon és a hasamon és ezeket szeretném eltüntetni és a kívánt kg-ot elérni.
2015. szept. 19. 23:23
 2/11 anonim válasza:

A 49 kg hogy jött ki? Hány centi magas vagy?

tudod hogy 16 kg-ot akarsz leadni? hacsak a combodon illetve a hasadon van egy pici felesleg ami téged zavar ahhoz nem kell ennyit lefogynod. Inkább azt javaslom hogy csökkentsd a szénhidrát tartalmú ételeket. Ne igyál cukros üdítőket,Az édességet, cukor, csoki, de még a kekszek is tele vannak cukorral. Helyette gyümölcs, zöldség, zabpehely, zabpelyhes keksz / ezt házilag meglehet csinálni és akkor tényleg tudod mi kerül bele/, és mozgás. A futás nem egy rossz dolog, jól átmozgat. hasra hasprés, felülés, előre nyújtott lábemelés. Combra is rengeteg gyakorlatot találsz neten. Én biztos azt csinálnám hogy heti 3-4 futást beiktatnék, plusz egy kis otthoni edzés. De youtube-on rengeteg ilyen edzős videót találsz, célzottan hasra és combra is, csak rá kell keresned.

De elsősorban az étkezésre kell figyelni mert a hasi hízás gyakran a sok szénhidrátot és cukrot tartalmazó ételek túlzott fogyasztása miatt alakul ki.

reggelire egyél , az alapozza meg a napodat. Ha pékárút eszel legyen az teljes ki örlésű, vagy magvas zsömle vagy kenyér. Egy zsömle , vagy két szelet kenyér. Rá egy szelet felvágott, esetleg sajt, illetve paradicsom, paprika, saláta, uborka, ami épp jól esik. tízóraira próbálj magadnál tartani legalább egy almát vagy banánt, Ebéd...rizst vagy párolt zöldséget ajánlanám én köretnek. A krumplit és tésztákat felejtsd el. Hús , csirkemell zsírmentesen vagy minimális oliva olajjal , esetleg sima étolajjal de nagyon picivel, elkészítve.

Uzsira sem árt pár darab keksz,. vacsorára se edd túl magad, illetve ne egyél későn, a vacsorát maximum 7 óráig tudd le. És ne felejtsd, igyál sok folyadékot, mert az nagyon fontos. tea( cukor nélkül citrommal), víz, ásványvíz de a cukros üdítőket el kell felejteni, illetve rostos dobozosokat is, legalábbis ami 25 % -os gyüm.tartalommal rendelkezik. A100 %-os hohes c nem rossz de vigyázz vele, mert abban is van cukor, inkább reggeli mellé innám.

2015. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3hónap alatt 16kg? Az nem fog menni, max nagyon egészségtelenül, de azt ne akard kipróbálni. Ha nincs rajtad sok felesleg, akkor nagyon túlzó, nem is értem, hogy jutott eszedbe. Miért tetszik ennyire a 49-es szám, hogy csontvázzá fogynál érte?


Őszintén megmondom, szerintem neked inkább pszichológusra lenne szükséged.

2015. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem dehogyis, csak karcsú szeretnék lenni és nem molett
2015. szept. 20. 15:00
 5/11 anonim válasza:
Rendben, de milyen magas vagy? Lehet hogy a magasságodhoz teljesen reális a 65 kg maximum kicsit edzeni, formálni kellene tested nem fogyózni...és nem 16 kilót lefogyni.
2015. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
155-156 cm vagyok
2015. szept. 20. 19:37
 7/11 anonim válasza:

Szia

Én is 155-157 cm vagyok, elvileg az ideális testsúly (nekünk) 53 kg... Én -10 kóla vagyok ehez képest :/ Hogyan? Kb ugyan annyi kg voltam mint te, elkezdtem fogyózni, célom a 49 volt, azóta nem bírok enni,kajára gondolni, de edzem, görkorizom és itthon is sokat edzek és persze a tesi óra... Azóta is csak azt látom, (hiába mutat a mérleg azt, hogy sovány) hogy híztam és elfolyok... Biztos megéri a diéta? Én is így kezdtem

2015. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szia :) akkor te olyan vagy mint én. Facebook-od van? :) ha van írd le a neved és bejelöllek és beszélnénk erről a fogyókúráról :)
2015. szept. 21. 18:30
 9/11 anonim válasza:

7-es válaszoló!

Lehet hogy fel kellene keresned egy szakembert, erős testkép zavarral küzdesz,ezzel nem jó játszani.


Kérdező, neked meg egy dietetikust ajánlanék aki szakember és könnyen megtudja mondani hogy milyen a jó diéta amivel hosszútávon nem a jojo effektus jár. Egyszerűen csak egészségesen kellene élned, mint az első válaszban le van írva. A 7-es válaszoló sem él egészségesen. Attól hogy sportol nem él egészségesen. Az egészséges élethez hozzá tartozik az étkezés megreformálása is. Az hogy nem tud semmi ételre nézni nem jó, nem egészséges, hosszútávon kifejezetten káros.

2015. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
egyél kevesebbet és egészségeset sportolj és erősíts sokat ha nem túl hatásos koplalj de ez annyira nincs jó hatással a szervezetedre de ha mégis koplalsz akkor amint elérted a kívánt sújt egyél rengeteg tápláó és laktató ételt. vigyázz arra hogy nem hízz vissza figyelj oda továbbra is hogy mit eszel és mennyit. járj el futni kondizni ami jólesik
2015. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!