Lambertasszisztens kérdése:

Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok 47 kilo. Hiznom kellene de az utobbi egy honapban sajnos ez meg mindig nem jott ossze pedig korte alkat vagyok plusz endomorph, es faltam eleg sokat. Egeszseges hizas erdekelne. Most a szuleim eltiltottak tolem meg a sportot is viszont felek hogy akkor meg a combom ugyan olyan vastag lesz mint ezelott volt azt mindenkepp szeretnem elkerulni. Hizas utan ez mennyire lesz majd vekonyithato fogyas nelkul?

2016. ápr. 16. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Lehetetlent akarsz!

Egészséges hízás=izomnövelés.

Ha izmosabb a lábad, vastagabb is! Kivéve, ha most sok a zsír, mert akkor aerobbal zsír leégethető, izom fel, de összességében lehet vékonyabb a láb. De kétlem, hogy ezzel a súllyal zsíros lenne!


Ha zsírt akarsz felszedni, mert túl alacsony a testzsírszázalékod, akkor is tömegnövelő étrend kell, csak edzés nélkül!

2016. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Ja, és az utóbbi esetben is vastagodik a comb. És fogyás nélkül nem is lesz vékonyabb.

De miért nem akarsz formás combot, nem értem???

2016. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!