Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért csak nagyon kevés...

Miért csak nagyon kevés kajával (és futással) tudok fogyni? \pajzsmirigy probléma mellett\

Figyelt kérdés

Reggeli: Egy két kanál zab+1db banán

Ebéd: Párolt csirkemell + főtt zöldségkeverék

Vacsi: Ugyan ez.


Ha ennél többet eszem,nem fogyok. Futni 5-10kmt szoktam.

160 cm

85kg\25L


2017. ápr. 7. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen annál szokott lenni, aki már sokat koplalt. Fogyóztál korábban koplalással?
2017. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Azert annál jobban szeretek enni. Viszont ettem mar igy és 4 hónap alatt ment igy le 10kg es ájulás lett a vege. Viszont ha tobbet eszem akkor tartom a sulyom vagy hozok. Több edzést meg mar nem birok.
2017. ápr. 7. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem?? Aztán leírod, hogy koplalással fogytál 10 kg-t. Most is biztosan túl keveset eszel.
2017. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl kevés kalóriát eszel, a szervezted energiahiányos állapotba kerül. Lelassul az anyagcseréd, sejti szinten. Egyre kevesebb és kevesebb energiát igényel a szervezeted, ingerlékeny, fáradt, erőtlen leszel.

Most rögtön ne fogyni akarj, hanem visszatérni az egészséges, normál napi energiaigényedhez. Ehhez eleinte egyél annyit, amennyi a súlytartáshoz neked szükséges. 1-2 hétig egyél ennyit, utána csökkentsd a kalóriabeviteled napi 350 kalóriával, és sportolj is mellette.

Regisztrálj a kalóriabázis.hu-ra (ingyenes, nyugi).


Ha van bármi kérdésed fogyással, hízással kapcsolatban, írj nyugodtan. Saját hibáimból tanulva szerintem tudok segíteni :)

2017. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!