Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan szabadulhatnék meg 10...

Hogyan szabadulhatnék meg 10 kilótól?

Figyelt kérdés

167 cm, 63 kg vagyok.

Nagyon kövér vagyok, borzalmasan érzem magam a bőrömben, viszont van egy problémám. Egészségesen étkezek... teljeskiörlésű tészta, kenyér,sok zöldség, gyümölcs, nem eszek édességet, nem iszom csak vizet. A sport az napi 30-40 perc tempós séta. Egyébként pedig szaladgálok eleget... dolgozom (fizikai munka) és egyetemre járok. Mégsem sikerült egy kilót sem fogynom. Kivizsgáltattam magam, nincs semmilyen gondom.

Segítsetek, mert nagyon rossz így


2017. dec. 15. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy nagyon kövér.

2. Az egészséges ételek nem feltétlenül fogyasztanak. Fogyni akkor fogsz, ha leviszed a napi energiavbeviteled. 1200 kalóriás napi étrendet javaslok, akkor garantáltan fogyni fogsz.

2017. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy nagyon kövér, sőt, kövér sem, éppen csak a teltebb kategóriába tartozol, bár sportos testalkattal még abba sem. Teljesen normális a súlyod, nem mindenkinek a 45 kiló a kötelező.

Fizikailag talán nincs gondod, de a fejedben valószínűleg nem stimmel valami, ha 63 kilóval nagyon kövérnek látod magad.

2017. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt jobb ha tudod,ha a szükségesnél kevesebb kaloriát viszel be,akkor hízol!!!!!!!!
2017. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!