Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyni szeretnék és ehhez...

Fogyni szeretnék és ehhez keresek egy olyan oldalt/embert ahol tudnak nekem segíteni. Valaki küldene pár oldalt ahol ezeket meg tudom nézni?

Figyelt kérdés

Gondolom a megfelelő ár érték arányba szeretnék keresni.(tudom ők ezzel sokat tanultak és szakértelem)

16/f


2018. febr. 6. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kcal bazis.hu
2018. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Fogyás KALÓRIA DEFICIT semmi más.


Egyel normális kajákat rendszeresen és ne túl sokat. Mozogjal is.


De ha szereted a pénzt az ablakon kiszórni akkor nyugodtan keress drága diétás csodaszereket meg speciális tanácsadás stb.


Írhatsz privatot is.

2018. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# "De ha szereted a pénzt az ablakon kiszórni akkor nyugodtan keress drága diétás csodaszereket meg speciális tanácsadás stb. "


Egy jó dietetikussal a konzultáció kb 10 ezer forint Budapesten. Ezért általában egy jó testreszabott étrendet kapsz, amivel könyebb elkezdeni. Plusz ha bármi kérdésed van tudsz kihez fordulni.


Én is voltam és megérte.

2018. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!