Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van aki rendelt norbi update...

Van aki rendelt norbi update napi menut, fogyott tole ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 21:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Akkor fogsz fogyni, ha deficitben vagy. Ha 0-24-ben azt a fos norbi kajat eszed, de nem vagy deficitben, nem fogsz fogyni, ha kaloriatobbletben leszel, meg hizni is fogsz tole. Akarmit is allit ez az alkoholista torpe a szenhidratrol meg update, meg franc tudja mi, az alapja akkor is ez.

Ennyi.

2023. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%
Mert szerinted ezek a diétás menük nem a kalóriadeficiten alapulnak vagy mi? 🤣 Vagy talán azt hiszed norbi felfedezte a kalóriamentes ételt amiből degeszre eheted magad mégis fogysz? Az ilyenek mint te pont ezért lesznek örökké kövérek, csak várjátok a csodát mindentől, a sok fogyis szart van eszetek megvenni de minimális erőfeszítést még véletlenül se vagytok hajlandóak belefektetni. A norbi meg rajtatok gazdagszik meg. Számold a kalóriát ne más zsebét tömd.
2023. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

5. Nem mondta, hogy deficitben volt, csak azt, hogy számolta és "nem működött". :)


Kérdező, a kalóriaszámolás mindig "működik", az annyi amennyi (kb.), és kész - de talán nem neked való, vannak más stratégiák.

A Norbi update nem stratégia. Én ugyan még nem rendeltem, mert eleve tudom, hogy nem ezen múlik a fogyás (hanem a kalóriadeficiten, ami nem egyenlő a kalóriaszámolással). Ehetsz Norbi updatet, ha neked az ízlik vagy bármilyen más kaját, a lényeg, hogy kevesebbet egyél, mint amennyit felhasznál a szervezeted, akkor fogyni fogsz.

2023. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

12-es, 50kg-rol hiztam az evek alatt 60-ra… szerintem nem a vilag vege, en megis valtoztatnek ezen.

Teged mit erdekel ki hova teszi a penzet? A sajat zsebedben turkalj! 🙂

2023. jan. 26. 11:34
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

De ha ennyire elvakultan akarod, minek kérdezel? Rendeld, egyed. Valószínűleg azért nem tolonganak akik kipróbálták, mert szégyenlik, hogy buták voltak.

Ha van rá pénzed és mindenképp rendelni akarsz, vannak más alternatívák, nézz szét mielőtt belevágsz.

Norbi rég nem az a "cuki" srác aki tényleg segíteni akar a kövéreken. Pénz, semmi más.

2023. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%

Engem rohadtul nem érdekel, hogy honnan rendelsz, vagy mit eszel és mikor. A lényeg akkor is az, hogy kalóriadeficitben legyél. Akár tetszik, akár nem, nincs más mód.


,,3/15 A kérdező kommentje:

Szamoltam a kaloriat, sz@rt se ert!"

Ez esetben nem számoltad jól, vagy nem voltál elég kitartó. Nem vagy te egy biológiai csoda, rád is ugyanúgy vonatkozik az, hogy kellő deficitben fogyni fogsz. Kalóriát számolni azonban nagyon nehéz. Az adagok pontos lemérése mellett, azt is figyelembe venni, hogy miben készül az adott étel. Remélem mondanom sem kell, hogy bő olajban készült ételekre simán ráragad még egy adag kalória. Innivalókban is bőven van kalória.

Egy bögre tej (3 dl ) már 186 kalória. Nem beszélve a többi cukros üdítőről. Te ráadásul egy kicsi ember vagy. 60 kilóval nehéz lesz fogyni, nagyon lassan fognak lemenni a kilók, mégegy megfelelő deficittel is. Ne 1-2 hét alatt várj csodát, örülj neki ha pár deka lemegy hetente. A tényleg túlsúlyos embereknél jellemző a 0,5-1kg fogyás hetente, te esetedben a heti -1kg extrém eset lenne, bár a magasságod nem derült ki.


A norbi menü oldalán is fel van tüntetve, hogy egy adag étel hány kalória. Ha tartod magad egy deficithez, akkor felőlem eheted azt. De ha nem vagy hajlandó kalóriát számolni csak mindenféle csoda módszertól várod a csodát, akkor 60 kg maradsz egy ideig.

2023. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%
Fogytam, persze mert vagy hánytam vagy fstam :(
2023. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%
Persze. Számoltad a kalóriát, nem lépted túl a kereted és nem fogytál. Elnézést kérünk, mi vagyunk a hülyék, nem tudtuk, hogy rád nem hat a biológia meg fizika.
2023. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
29%
Hál istennek soha nem v baj a súlyommal,pedig már benne vagyok a menopauzában,de52kg vagyok kb30éve,ami a 165cmhez teljesen jó.Egyszer rendeltem update készkaját -se íze,se bűze,soha többé!Én mindent eszem,amit megkívánok,reggelire édeset,ebédre vmi főtt kaját teletáltól,melóban csak gyümit,viszont vacsira vegyessalit,ami gyorsan kész van és nagyon szeretem is+mindennap legalább1órát tornászom,és soha nem sanyargatom magam!nekem ez így tökéletesen bevált,és tök egészséges is vagyok mindemellett,ami jó közérzettel párosul:)
2023. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

Szuper, utolsó, de ez miben kapcsolódik ahhoz, hogy van aki fogyni akar, és ez pl nehezebben megy neki, mint neked, akinek sosem volt baja a súlyával, sosem fogyózott, sosem számolt kalóriát?


Úgy is kérdezhetném, hogy ezt most mi értelme volt megosztani?

2023. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!