Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen ételeket egyek hogy...

Milyen ételeket egyek hogy letudjak fogyni?

Figyelt kérdés
Szóval én sportolok rendszeresen heti 6 szor.... de mégis elhízok csak tippeket szeretnék semmi különös csak olyan ételek amik nem hízlalnak.
2012. nov. 6. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony kalória és szénhidráttartalmúakat.

Semmi cukros üdítő, semmi tészta/kenyér, semmi zsíros/olajos étel.

Heti 6szori (valódi) sport mellett durván szarul kell kajálnod, hogy hízni tudj...

2012. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de én nem vagyok nagyom elhízva én csak egy két kilót szeretnék , tökéletesíteni az alakomon ! Amúgy meg tudom hogy ezeket nem szabad enni de nem tudom miben van -e vagy nincs ezért kérdeztem hogy komplett ételeket tudtok - e javasolni !
2012. nov. 6. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbbek a szenyák! :)

Pl.:

- két szelet szénhidrát csökkentett kenyeret megkensz vajjal,eszel mellé egy főtt tojást,meg paprikát,paradicsomot,uborkát,lila hagymát,stb.

- vagy egy főtt tojást törj össze,és keverd össze krémsajttal,s tegyél hozzá kevés sót,borsot,s ezt kend a szénhidrát csökkentett kenyérre,és ehhez is tökéletesen illenek a zöldségek :D

- Vagy egyél müzliket,de ne vegyél meg mindent csak mert az van ráírva,hogy "fitness" meg ilyenek! Vegyél teljes kiőrlésű natúr müzlit,s vágjál hozzá gyümölcsöket,tördelj bele pár szem diót,s tejjel eheted is! :)

De célszerű reggelire fogyasztani!

Vagy ehetsz sovány túrót is,amit összekeversz natúr joghurttal,meg kevés édesítőszerrel,vagy nyír édessel,meg ízlés szerint tehetsz bele fahéjat is,de akár vághatsz bele gyümölcsöket is. Én imádom,napi rendszerességgel eszek valamivel kibővítve! :)

Vagy párolj halfilét,zöldségekkel,az is nagyon finom! :)

Vagy párolj csirkemell filét,kevés fokhagymával,párolj hozzá brokkolit,és csinálj mellé dressinget: cukor mentes majonézből,natúr joghurtból,kevés sóból,borsból,lila hagymával. Másik kedvenc kajám! :)

Vagy egy savanykásabb almának vájd ki a belsejét,s töltsd meg gombával,a tetejére meg reszelj sajtot,s mehet is a sütőbe,míg a sajt rá nem pirul egy picit.

Vagy egyél gyümisalikat,de a banánt kerüld,helyette inkább egyél sok ananászt,de ne a konzerv verziót,mert azok piszkosul hizlalnak.

De egy rántott karfiol is nagyon finom tud lenni,persze nem finom lisztben panírozva,meg bő olajba sütve!

Illetve én még ajánlom a tofut is. Nagyon ízletes,és sokféleképp el lehet készíteni.

De nagyon finom még a káposztaleves is,vagy a rakott cukkini,vagy a párolt kelbimbó,valamilyen mártogatóssal,de a lecsó is nagyon finom,s meglehetősen kalóriaszegény. Vagy egyél tartármártást,csicsóka chipssel,párolt brokkolival,vagy csak simán tartármártást párolt zöldségekkel.

2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Majd kibpróbálom őket :D
2012. nov. 16. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Natúr joghurt,felkockázott almával,pár szem dióval,s egy felkarikázott banánnal. Ez reggelire!

Uzsira:

Fahéjas tejben főzzél meg egy kisebb bögre rizst,tehetsz bele édesítésképp édesítőszert,majd ha megduzzadtak a rizsszemek,hagyd kihűlni,egy tojás fehérjét verd habbá,finoman forgasd bele a főtt rizsbe,majd süsd meg! :)

2012. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!