Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan tudnám eltüntetni a hájat?

Hogyan tudnám eltüntetni a hájat?

Figyelt kérdés
amikor sokáig ülve vagyok és felállok, a hasamon a háj miatt 2hosszu piros csík van.nem sportolok semmit,régebben teniszeztem/karatéztam de nem vagyok kitartó tipus ezért mindkettőt abbahagytam.a suliban minden nap van 1óra tesi,de ez biztos nem elég.a családommal már vagy 1-2 hónapja barnakenyeret eszünk,fehéret már nem is veszünk.szeretnék lapos,feszes hasat és hogy a csíkok is eltünjenek..most hogy jön a tél nemtudom mit sportoljak!??
2012. nov. 11. 18:08
 1/6 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kitartó akkor semmilyen sporttal nem lesz eredmény. Ha a fogyás a fő célod, akkor a már rengetegszer leírt súlyzós konditermi edzést kell neked is csinálnod megfelelő diétával.
2012. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Járj úszni, tölts le zumba videókat menj ki a szabadba futni (jól felöltözve) ha valamit igazán akarsz nem nehéz hozzá megoldást találni
2012. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se vagyok kitartó, képtelen vagyok olyan mozgásokra amiket utálok. Keress olyan sportot, amit szeretsz. Azt nem fogod abbahagyni, mert szereted csinálni.
2012. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dogmatix91 ***** válasza:
lapos, feszes (esetleg kockás) hasad csak kemény diétával és még keményebb munkával lesz. Ha lusta vagy és ezt el is ismered, továbbá képtelen vagy változtatni az életmódodon akkor barátkozz meg a zsírral, mert egy életen át el fog kísérni. Nem csak a kenyéren múlik. Én konkrétan alig eszem pékárut, felvágottat soha. Tejet is csak annyit amennyit a zabkása megfőzéséhez használok. Amennyire pénzem engedi odafigyelek a kajára és még így is van rajtam 1 kis zsír, de nem is zavar túlzottan (a teljesen lepucolt test ugyan látványos, de nem túl egészséges a zsírban oldódó vitaminok szempontjából). Szerezz egy olyan ismerőst akivel eljársz edzeni, legyen az futás, úszás, súlyzós edzés vagy bármi más testmozgás. Motiváljátok egymást, legyen célod, ne csak várd a csodát. Ha attól tartasz, hogy a konditeremből kinéznek akkor ne aggódj. Senki se úgy megy le először, hogy egy izomkolosszus. Ne törődj azzal, ha csak a rúddal nyomsz fekve. Az első hónapokban rengeteget lehet fejlődni, utána beáll egy jó darabig (Ekkor NEM szabad feladni). Egyébként ajánlom Mike Chang Sixpack shortcuts edzésprogramját. A nagyobb filemegosztókon fent van, elég jó, pörgős edzéseket csinál, én az első edzésen kicsit túledzettem magam, így hazafelé megsétáltattam Vuk-ot (ha érted mire gondolok). Hajrá!
2012. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére lapos hasam van, minden diéta meg különösebb sport nélkül, de amit én személy szerint nagyon szeretek, az az aerobic és a szörf! De nyilván szörfözni nem tudsz bárhol, viszont az aerobic nagyon jó, motivál a hangos zene, meg hogy csoportban dolgoztok. Én imádom:) Viszont az egyedül futás, vagy a konditermekben való gépezés egyedül nekem nem jön be. De mindenki más, próbálj ki sok mindent, és biztos találsz majd valmai olyat, ami tetszik:)
2012. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!:)
2012. nov. 30. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!