Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Súlytartón vagyok, milyen...

Súlytartón vagyok, milyen volt a mai napom, esetlge mi az ami kimarad belőle?

Figyelt kérdés

reggeli 4db abonett 1db főtt tojás, 2szelet füstölt trappista 3szelet csirkemellsonka, paprika

tízórai 1alma

ebéd zöldborsóleves-nagyon kevés csipetkével

1adag rizs 1 paradicsomos herinkonzervvel összekekverve, pár kanál vegyes csalamádé

uzsonna 2db alma

vacsora 3nagy szelet főtt tarja, 2paprika, uborkaszeletek és 2db abonett

1alma


2012. nov. 13. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy teljesen korrekt étrend volt! Nem tudnék belekötni :)
2012. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az étrended, gratulálok!
2012. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én reggelire fölöslegesnek tartom az abonettet (szénhidrát, minek)

a tojás jó, sajt nálam kétes..


alma pipa


Csipetkét nem ennék, ebédre húst viszont igen, zöldségnek a lektin tartalom miatt nem állnék be borsóra, hüvelyesekre..

uzsonna: na itt lett sok a gyümölcs fogyáshoz.

vacsi abonett és alma nélkül tökéletes lett volna, lehet még zöldséget, húst enni az abonett és az alma helyett!


Ez tök jó lesz, csak így tovább!

2012. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hozzá teszem én is súlytartón vagyok, tehát komolyan gondolom hogy fölösleges a keményítő.. de ettől, ennyitől nem lesz bajod. Mások egész életükben tejet és sok sok szénhidrátot esznek, és csak 40-60 éves korukban lesznek cukorbetegek.. Szóval nem rossz amit csinálsz.

Ebédnél elsiklottam a rizs és a hal fölött, én nyilván rizs nélkül ajánlanám a halat. :)

2012. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!