Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A zöld tea miért 3-as kódú?

A zöld tea miért 3-as kódú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenhol a zöld tea jótékony hatásairól olvasni/hallani, ami méregtelenítő, anyagcsere gyorsító.

Ennek ellenére 3-as kódú, amit nem értek.

(Édesítővel iszom.)

Vajh miért?


2013. ápr. 23. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi értesz az alatt, hogy 3-as kódú?
2013. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

E szerint 1, pedig ez lefogadom, cukrozott. Igazi teában semmi kalória nincs.:

[link] ;)

2013. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Mert azt találták ki. Miért gondolod, hogy értelmes magyarázata van? Update, nem táplálkozástudomány, hanem updét.
2013. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves #1, a fogyókúrák/update topicba írtam, azért nem írtam ki külön, hogy az update listában 3-as kódú. Bocsi, ha nem voltam egyértelmű. :)


Kedves #2, az internetes listán láttam 3-asnak, de nekem 1-es rémlett...


#3, 17 kilót fogytam az update-tel, szóval azt is lesz@rom, ha placebo. Lényeg, hogy nálam működött, és nekem sikerült.

2013. ápr. 24. 14:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, kedves #3, most látom, hogy 43%-os válaszokat adsz. Ez sok mindent megmagyaráz... :D
2013. ápr. 24. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Kérlek, írj le 1 (EGY) dolgot, amit megmagyaráz. Tényleg, csak egyet.


Elmondom mi van. Fogytál 17 kilót, mert cukorevésről áttértél updét hulladékra. A cukor (de a lisztben lévő keményítő szintúgy) olyan hatással van ránk amilyennel, ezt ismered, híztál is rendesen.


Most ezt nem eszed, mert cukor helyett édesítőt, keményítő tartalmú liszt helyett glutént és szóját eszel (röviden: updétozol).


Hát ez fantasztikus. A bajod az lesz (és mint már látszik kezdődik is) nem látod át miért 3-as kódú egy tea, illetve amikor majd nem lesz pénzed az egyébként olcsó alapanyagokból készült drága u1 kenyérre (mert a szója és a sikér nevetséges hulladékok csak neked drágán adják) akkor vagy újra elhízol a sok cukorevéstől, vagy meg tudod venni az updétet de 5-10 év múlva a glutén és szója okozta betegségek széles palettájáról lehet tapasztalatod.


Igen, pajzsmirigy alulműködésed is lehet, ez jót fog tenni a jövőbeli hízásoknak :)))

2013. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Remélem, most már könnyebb, hogy kiírtad magadból.

Hát kapaszkodj meg! Csak addig update-eztem, amig elértem a kívánt kilót. Ez kb. 7 hónap volt, 2006-ban történt.

Ahhoz képest, hogy nagy baromság az update, bejött, amit írt a könyv, hogy nem lesz jojó-effektus. És láss csodát, nem is híztam vissza, noha azóta (6,5 éve), ugyanúgy eszem, mint az update előtt.


Nem nekem kell a válasz, hanem a sógornőmnek, aki szintén belevágott, és fogy... nohát!


Na figyelj, ha nem bírod ezt szó nélkül hagyni, akkor írj nyugodtan. Nem szeretném, ha bármi is benned maradna, aztán feszítene belülről. Engem nem zavar, szívesen olvasgatom, amit írsz.

2013. ápr. 24. 18:31
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja, és az az egy dolog: Gondolom, elég "hasznos" válaszokat adhatsz. Nem sokat adok a százalékokra, de azért elgondolkodtató, hogy valaki az 50-et sem üti meg.

Gondolom, mások is megmosolyogják a válaszaidat.

2013. ápr. 24. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:
A zöld tea 1-es kódú, akkor lesz 3-as, ha cukrot teszel bele. A teákat mindig idd natúrba, ne tegyél bele semmit, mert így érzed meg az igazi ízét, élvezetét. Updatezni meg update termékek megvásárlása nélkül is lehet, csak a kódokat kell betartani. Én fél évig éltem külföldön, ahol nem volt update bolt, mégis be tudtam tartani az update-t. Főleg húst, zöldségeket, tojást és sajtot ettem.
2013. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Update: lowcarb. Minden keményítőszegény táplálkozás elősegíti a fogyást, ebben semmi misztikum nincs.


A tudomány ott kezdődik, hogy keményítő helyett nem téglaport meg szóját eszünk, hanem értelmes, tápláló élelmiszereket. De update igazság: a téglapor vagy a szója szintén nem fog hízást okozni. Ezt találod te nagy sikernek, és engeded egy rokonodnak hogy kövesse? Őrület.


A téglaporos rész csak hasonlat, a fogyasztásra alkalmatlan anyagokat értem téglapor alatt. Például búzafehérje, szójaliszt, mesterséges édesítőszerek.

2013. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!