Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hány kalóriát fogyaszthatok így?

Hány kalóriát fogyaszthatok így?

Figyelt kérdés

Reggel kb. 1 órát, este egy fél órát tudok mozogni.


(reggel norbi duci tréning, este futás plusz kis aerobic+erősítés)


Nagy súlyfeleslegtől kellene megszabadulnom. Nagyon nagyon váltás lesz, ha napi 2700-3000 kalóriáról 1000-1200 térek át. Most 142 kg vagyok (175 cm) és év végére szeretném elérni a 90 kg-ot.


A mozgás nem okoz gondot, úgy értem nem most kezdtem (úsztam, teniszeztem)..tehát nem az a 2 métert futok és kidőlök. A csontozatom is nagyon erős, de ettől függetlenül azt az 50 kg-ot le szeretném adni. Ha ennyire leredukálom a kalóriabevitelt, akkor sikerülhet?


2013. máj. 5. 22:11
 1/7 anonim válasza:
naponta min. 1500 kcal-t vigyél be a szervezetebe, 1000 kcal nem egészséges! legjobb az lenne, ha szakember segitseget kerned! ha túlterheled magadat, nagyon keveset eszel, abbol nagy bajok lehetnek!
2013. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmikepp se csokkentsd le hirtelen a kal. bevitelt, kulonben a tested elkezd raktarozni. Fokozatosan csinald. Sok sikert
2013. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1500-1600 bőven jó, futni azért ne fuss 142 kgval.
2013. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a problémám, hogy voltam szakembernél, de ő csak azt rakja hogy ameddig el nem érem a 120 kg-ot gyógyszert kell szednem és mellé maximum 1000 kalória, mivel ülő munkát végzek.


Na már most ha tényleg igzán rászánom magam én letdok fogyni gyógyszer nélkül is. 2 évvel ezelőtt az akkori párommal hozzákezdtünk és sok-sok mozgással és visszafogott étkezéssel 2 hónap alatt lefogytam 23 kg-ot. Aztán szépen beállt és havonta 3-5 kg tűnt el. Majd terhes lettem. Félidősen elvesztettem a babát és egy borzalmi érzelmi krízisbe keveredtem, az akkori párom otthagyott és a problémáim evéssel kezeltem (fojtottam el), visszajöttek a kilók. Most újra van párom és úgy érzem ideje összeszednem magam. S újraépíteni mindent.


DE NEM GYÓGYSZERREL AKAROK LEFOGYNI és nem sanyargatni magam, hanem magamtól, 600-1000 kalória borzasztó kevés, az ájulás kerülgetne, az 1000-1200at tarthatóbbnak érzem hosszú távon is!


De azért köszönöm a tanácsot!

2013. máj. 5. 22:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem úgy gondoltam, hogy holnap akkor már annyit eszek, hanem fokozatosan venni el a szervezetemtől a kalóriákat és mondjuk hetente csökkenteni, akkor ahogy tanácsoljátok 1500 kalóriáig.
2013. máj. 5. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

teljesen jó ha még most megeszel mondjuk 2000 kalóriát, és utána csökkented 1500ig.

Szerintem se fuss még, max gyorsabb séta és akkor majd ha megedződtél mehet a futás.

Minden elismerésem a tiéd. És sok sikert :)

2013. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra összeszedem magam, és emberként kezellek. És ehhez mérhetően komoly választ írok.


1. felejtsd el a kalóriákat. a kalória elmélet az általad emlegetett dilettáns 'szakember' módszere, de azon a gyökéren lehet a napokban átmegy egy úthenger.. ugyan mit számít a nevetséges véleménye gyógyszerekről és kalóriafogyasztásról?


2. Egyél húst, zöldséget. Biztos hogy hormonális betegséged van, amit az 'egyéb' élelmiszernek becézett mocsok kaják csak erősítenének. Vigyázz a gabonákkal és egyéb emészthetetlen, mérgező vackokkal. A tejtermékekkel, fogd vissza a cukorfogyasztást. Magyarul újra: egyél húst és zöldséget. Segíteni fog, igen hatékonyan. Ha pajzsmirigy betegséged lenne, esélyes hogy így ez is elkezdene helyre jönni.

2013. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!