Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Aki az update módszer szerint...

Aki az update módszer szerint étkezik, de nem a norbi féle árukat veszi, az leírná 1 napi étrendjét?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2013. nov. 27. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ebédre nem annyira tartom be a szabályokat, eszek köretet. Az egészségkonyhától rendelek ebédet, általában a gyerek menüt ami fél adag főétel és fél adag leves 500Ft-ért, de van szénhidrátszegény-reform meg ilyen-olyan menüjük is. Reggelire/vacsira joghurt (néha keverek hozzá kevéske Bolero italport, olcsó diétás gyümölcsjoghurt :) ) v kefír, keménytojás, sajt, paradicsom valamelyike. Eszek macisajtot és virslit is, bár azt hiszem azt nem lehetne, de mindent mértékkel. Főétkezések közt gyümi vagy olajos magvak, szintén mértékkel. Ha olyan helyen járok ahol kapható, azért előfordul hogy veszek egy update pudingot.
2013. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha itt visszakeresed, találsz étrend mintákat "100 kilót fogytam az Update-tel, Moncsi rovata" vagy valami hasonló címen.
2013. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak a link maradt le az előzőből [link]
2013. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ez a marika csak updates kajákat eszik, nekem arra meg nincs pénzem.
2013. nov. 28. 09:21
 5/6 A kérdező kommentje:
nem marika, moncsi amúgy meg tök 8.
2013. nov. 28. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Tízóraira meg uzsira, minden mást magának készít és le van írva hogyan, te pontosan ezt kérdezted. Ebéd és vacsora ötleteket is lehet nála találni, ráadásul mindenhez ír árat is.
2013. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!