Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy-hogy az update rendszer...

Hogy-hogy az update rendszer még nem dőlt, meg és miért követik ennyien?

Figyelt kérdés

Elég sok botrány volt már belőle amit Norbi sokszor eltusolt, hog yaz ételei korán sem egészségesek...és értem fogyni lehet tőle, szerintem sokaknak már ez is elég lenne, de szerintem baj, hogy elhiszik, hogy egészséges is...merthát...elég sokszor kibújt már a dolog, hogy nem az, csak általában elhallgat valami miatt...


De az édesítőszer nem egészséges...de belegondolvva, a tápanyag mentes táplálék mi? Milyen étel az amit ha eszel lefogysz? Ez kissé ijesztő....hogy-hogy még mindig egészségesnek tartják sokan, a botrányok ellenére is?


2014. jan. 8. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM egészségesnek gondolják, hanem csodaszernek tartják, amitöl fogyni lehet és nem kell közben semmit sem tenni.
2014. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért működik,mert az emberek nagy része hülye és csak a csodára vár. Itt is olyan kérdések vannak,hogy lassan elrohad az agyam...
2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a Norbi-rajongók nagyrészt kórosan elhízott háziasszonyok, akiknek csak ahhoz volt eszük, hogy 20-30 évig meresszék a p**ájukat és falják a kolbászt, aztán hopp és kopp... kétségbeesettek, fájdalmasan naivak és lusták, és nem túl okosak. Pénzük viszont sok van. Ezért követik ennyien. És azért nincs még betiltva, mert ugye ez Magyarország, és itt akinek pénze van, annak bármit szabad.
2014. jan. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem különösképp szeretem Norbit. Tavaly rendeltem egy Norbis kaját, az bűn rossz volt, teljesen ízetlen volt. Az Update boltban vásároltam egyszer, azok finomak voltak, de mikor a férjem meglátta az Update majonézt, dobott egy hátast, s közölte, hogy többet ott nem vásárolunk.

Annyit azért hozzátennék, hogy sok éve, -mikor még nem léteztek ezek a termékei-, magával az Update módszerrel (mikor, mit lehet enni) 8-10 kilót fogytam, amit tartottam is évekig.

Viszont nagyon furcsállottam, hogy a régi kiadványai és az újak nem ugyanazon az elven működnek, sok mindent átírt, amit anno aranyigazságként közölt...

2014. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Elég sok botrány volt már belőle amit Norbi sokszor eltusolt, hog yaz ételei korán sem egészségesek..."

Talán azért nem dőlt még meg, mert a követői nem KORÁN eszik az ételeit.

2014. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!