Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 1. hogyan álljam meg azt h ne...

1. hogyan álljam meg azt h ne egyek 6 óra után? 2. el lehet érni egy kis változást azzal hogy az említett 6 óra utáni nem evészetet betartom? /nyárig, bikini korszakig/ 19/L

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1, lehet enni 6 után csak nem mindegy mit.

2, ha csak ennyi a módszered, de napközben eszel finom lisztes ételeket, cukros lötyöket és mű kajákat, akkor akár hízni is tudsz.

2014. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2014. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VWXYZZS ***** válasza:
100%
Ha 6 után nem eszel de napközbe összevissza zabálsz minden szart akkor hízni fogsz. És nyárra szép kis pufimalac lesz belőled. bodybuilder-es cikket olvasd el. Érthetően leír mindent.
2014. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne egyél 6 után, ha 8kor már alszol! Egyéb esetben nyugodtan.
2014. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 skywalkertamas válasza:
Én amikor kollégista voltam, inkább az volt a kérdés mit egyek ma, hűtő, pénztárca üres. Megittam egy pohár vizet és lefeküdtem aludni. Én fogyni nem akartam, de azért öt kiló lement rólam fél év alatt. Aztán szerencsére ösztöndíjas lettem... Nem trollkodni akarok, de ha ez a 6 óra fontos neked, akkor amikor éhes vagy igyál meg fél liter vizet, az addig elveszi az éhségérzetet ameddig elalszol. Bár fogyókúrában nem vagyok jártas, én a hízásért harcolok. De a viccet se hagynám ki amit mi ilyenkor mondogattunk a koliba: Éhes vagy? Nyaljál sót, és szomjas leszel!
2014. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!