Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan fogyjak le a ballagásom...

Hogyan fogyjak le a ballagásomra update módszerrel?

Figyelt kérdés
Ha valaki ír akkor részletesen!
2015. ápr. 10. 16:57
 1/7 Tóth Péter Tamás válasza:
kor, nem, magasság, és testsúly kéne
2015. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 éves, lány, 166-170cm között vagyok (nem tudom pontosan) , 70kg
2015. ápr. 10. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a ballagás?

Miért az update módszert választod?

Baj lenne-e, ha mással fogynál le?

Mit vagy hajlandó változtatni az ügy érdekében?

2015. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2015.jun.20.

Mert az egyik ismerősömnek a nemtomkilye ezzel a módszerrel fogyott le kb.30kg-ot !!

Nem baj , csak hatásos legyen!

Azt még én sem tudom ,csak ha lenne olyan módszeres fogyás ami nekem is jó akkor tényleg megcsinálnám!! Én azt szertem (tartom be jobban) amikor valaki rámparncsol és azt mondja hogy ezt és ezt egyek vagy tornázak!!

2015. ápr. 15. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Rád parancsolni senki nem fog, de ha akarod, tőlem kapsz egy profi kiegyensúlyozott étrendet és edzéstervet addig. Heti 1kg-mal számolhatsz. (Nekem 6 hét alatt 6 kiló és 6 centi a hason.) Nincs semmi tiltva, nincs megvonás, nincs bogyó, nincs csodaszer, de ellenőrzött mennyiségek vannak. Szükség lesz arra, hogy magadra főzz, de minden kajával max. 30perc alatt végzel. Cserébe két dolgot kérek: elhivatottságot júli 20-ig, és előtte-közben-utána fotót! Írj privátot!
2015. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fehérjéket egyél mozogj,számolj kalóriát
2015. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy állsz,az eredménnyel? Lassan aktuális :) ha bejött kérem én is a "receptet" :)
2015. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!