Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van itt olyan, aki megkereste...

Van itt olyan, aki megkereste Norbit mondjuk facebook-on vagy egyéb elérhetőségen és kérdezett tőle, vagy tanácsot kért a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Hogyan működik ez? Lehet neki írni? Válaszol mindenkinek? Vagy ingyen nem ad tanácsot?
2015. júl. 17. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Semmi sijcs ingyen.
2015. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég brutálisan túlsúlyos vagy, és befolyásolható, akkor talán reagál pár hónapon belül, és ha hajlandó vagy kizárólag az ő termékeit enni százezrekért, és szerződésben aláírni, hogy közzéteheti az eredményt, amennyiben lefogysz, azzal az aláírással, hogy az ő termékeinek köszönheted, na akkor szóba áll veled, de egyébként nem. Persze azon kívül, hogy jópénzért kiszállíttatja neked az update kaját, SEMMIT nem fog segíteni, semmiféle ingyenes edzés vagy étrend nem jár mellé. Még a kérdéseidre is csak akkor fog válaszolni, ha ráfizetsz pár ezrest.
2015. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma véletlenül volt szerencsém látni az ATV-ben leadott interjúját, hát szerintem ettől a pénzhajhász hazudozótól ne akarj tanácsot kérni, engem orvostanhallgatóként (és ex-dagiként:) eléggé kiakasztott, amiket mondott.

Többre mész egy dieteteikussal és- vagy személyi edzővel, hidd el!

2015. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%

Na ide figyelj! Én biokémikus vagyok, az ember anyagcseréjével foglalkozom mint kutató.

Norbi egy undorító féreg, aki megvezeti a sok gyenge jellemű embert, akik tőle várják a csodás fogyás receptjét.

Fogjad magad, menjél fel ide: [link]

aztán töltsd le, olvasd el és ÉRTSD MEG!

Ez a szín tiszta igazság a fogyásról, kajáról stb.

Ráadásul teljesen ingyen!

2015. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!