Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ezzel milyen eredményt érhetek...

Ezzel milyen eredményt érhetek el? Nektek hogy vált be?

Figyelt kérdés
Minden nap Update1 ebédet eszem, ezen kívül még 4-szer valami mást, de minimum egy mindig sok gyümölcs vagy zöldség, esetleg pár kiegészítő hozzá (puffasztott rizs, joghurt, korpás keksz). Kenyeret ritkán eszem, akkor is teljes kiörlésű magos dolgokat vagy abonettet, kis mennyiségben. Otthon szoktam csak tornázni, mert nincs másra lehetőségem. Szerintetek ezzel lehetséges a fogyás? Kéne még valamit csinálnom? (Sportolni nem tudok elmenni, de azon kívül.)
2016. szept. 23. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kalóriaigényedről és a kalóriabeviteledről semmi adat nincs, fogalmam sem lehet, hogy fogysz-e vele.


Az otthoni mozgás is mozgás, maradjon meg.


Remélem, eszel fehérjét és zsírt is a sok felsorolt szénhidrát mellé, egyébről sem írtál.

2016. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, írok többet. Nagyjából 1500 kalóriás étrend szerűen eszem, ahogy számoltam olyan 1600-1700 kalória az ideális nekem. Ha tudok eszem tojást és minden nap viszek be tejes dolgokat, meg húst is. Csokit, aszalt gyümölcsöt is szoktam enni, de ezt mértékkel.
2016. szept. 23. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Norbi kidolgozotz egy rendszert, amit ha betartasz, akkor fogyhatsz...

Attól, hogy eszel 1 update terméket attól még nincs garancia...

2016. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Döntsd el,hogy szenhidrát csökkentett diétára váltasz vagy kalória csökkentettre. Mert a norbi módszerbe nem fér bele a puffasztott rízs meg korpás keksz.
2016. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor mit egyek kenyér helyett? A teljes kiörlésű/magos kenyerek jobbak, mint a puffasztott rizs?
2016. okt. 4. 19:47
 6/8 anonim válasza:

A teljes kiőrlésű kenyérnek szinte ugyan annyi a ch tartalma mint a sima fehér kenyérnek, azért jobb mint a sima fehér mert rostokat is tartalmaz amitől tisztítódik a bélrendszered. Ha kalóriát számolsz akkor bozony ehetsz kenyeret csak akkor tartsd be, hogy benne maradj a keretedbe. Ha ch számolsz akkor ne egyél kenyeret, helyettesítsd a kenyeret párolt zöldséggel vagy vegyél ch csökkentettet. Pl nekem egy napi étkezésem

reggeli: 2db főtt tojás, 10deka trapista, tízórai: reszelt alma fahejjal és edesítőszerrel megszótva

ebéd: husleves- tészta nélkűl, levesből zöldségek,leveshussal

Uzsonna:édesítőszerrel készűlt puding

Vasora:sűlt oldalas parolt vegyes zöldséggel


Mindenből annyit eszek amennyi jól esik.

Vettem norbi boltból lisztet, nekem egy 1 kilós liszt ami 2000ft fél évig elég mert csak rántáshoz es habaráahoz használom. Rengeteg főzeleket főzök mert imádjuk és ahhoz is liszt szükseges,így azt lecsereltem.Szóval nem kell ahhoz Norbis termékeket venned mindig. Néha veszek kenyér cipót,egy egész kenyérben van 12gramm ch, így tudok enni zsíros kenyeret, lecsót, pörköltszaftos kenyeret.

De az a legegyszerűbb ha letöltesz egy ch táblazatot és abból azonnal megtudod miben mennyi van. Kalóriát ne nézd ha norbisat csinálod. Ha viszont a kalóriaszamlalast akkor mindent nézz rajta.

Úgy írtam le mindezt, hogy 10 hónap alatt 30 kilót fogytam.

Remélem tudtam segíteni

2016. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem számolom pontosan a kalóriákat és egyenlőre nem norbis termékeket eszem nagyrészt, de ha otthon pl sütök, próbálok nem hizlaló dolgokat készíteni. Nem feltétlenül norbis étrenddel szeretnék fogyni, csak rendelek tőle ebédet és főleg zöldséget és gyümölcsöt eszem, de valami kenyeret vagy hasonlót mindenképpen kell ennem. A tojást vagy hús féleségeket eddig nagyon sok ilyesmivel ettem és egyenlőre csak csökkenteni tudom a mennyiségét, kiiktatni nem tudom.
2016. okt. 6. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:

25 éves koromban az otthoni torna mellé csak annyit változtattam az étrendemen, hogy kihagytam a felvágottakat, knorr, maggi stb, vagyis az előre elkészített élelmiszereket. Csokit, kekszet ettem, szinte minden nap, arra ügyeltem, hogy max. 10 dkg-ot egyszerre.

Ezenkívül csak azt ettem, amit anya főzött illetve nővérem sütött. Igen, ettem cukrosat. És fehér kenyeret is, bár többnyire tönköly kenyeret fogyasztottam. És még este hat után is ettem!


Mégis fogytam 10 hónap alatt 22 kilogramot.

2016. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!