Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 190 centi vagyok,87 kiló,...

190 centi vagyok,87 kiló, mégis dagadt vagyok. Hogyan tudnám formába hozni magam, ha a súlyom rendben van csak az alkatom nem jó?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
SOK-SOK sport!
2016. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen magassághoz ez a súly lenne kb a natural max izomzatoddal a csúcs formád...

Tehát ha csak nem így nézel ki:

[link]

Akkor nincs rendben a súlyod és igen csak hájas vagy...


Olvasd el a sárga kapszula című ebookot.

2016. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
180 centi vagyok, 87 kiló, mégis sportos, jó alakú vagyok.
2016. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Naturál maxszal kb. 100 kilóig lehet szálkás s persze fölötte is jó formájú, csak zsírosabb.

De ha nem izmos, akkor 80 kilósan is lazán lehet zavaróan hájas, főleg rosszul eloszló felesleggel.


Kérdező, szálkásítanod kell, majd érdemes tömegelned. Étrendet kell változtatnod, illetve ha az jó, akkor ételmennyiséget. S persze eddz :)

2016. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzós edzésekkel.
2016. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Drága King Schultz: Takarodj a jó édesanyádba.

Kezdjük a neveddel. King Schultz egy nagyszerű karakter volt, a zseniális Cristoph Waltz által. Kimért, intelligens, kifinomult, taktikus. Egy ilyen nevet felveszel te? Egy olyan karakterét, aki ilyen stílusjegyekkel rendelkezik? Te egy utolsó barom szutyok vagy drága barátom.


Zabáljak kevesebbet? Miből gondolod hogy sokat eszek? Bele látsz a genetikámba? Csak ismételni tudom magam: Szutyok vagy. Egy undorító kis szutyok.:) Itt én megkérdeztem a nagyközönséget hogy mi az átlagos vélekedés, nem személyeskedve. De akkor lehet így is játszani. Érdekes, mindenki tudott normálisan válaszolni rajtad kívül.


Adok egy tippet: Bújj vissza anyád seggébe, mert hogy életképtelen kis redva vagy, az szent!:) Féreg.


Mindenki másnak köszönöm a tippeket/ötleteket.:)

2016. okt. 6. 15:20
 8/8 anonim válasza:
Ne húzd fel magad, mert agyvérzést kapsz. Pufi.
2016. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!