Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi a különbség az eritrit es...

Mi a különbség az eritrit es a lovely sweet kozott?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az eritrit nem folyékony, de alapjában nem értem ezen kívül miben különböznek. Számtalan receptet látok, egyiket ezzel, masikat azzal készítve, de sehol nem találom melyik mibe jobb, mibe ajanlott es ha az egyiket vennem csak ugyanugy mindenbe használhatnam? Koszonom!!

#update #eritrit #Lovelysweet
2016. okt. 20. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég az egyik ,persze.Teljesen más ízük van.A helyedben az eritritet választanám mert a steviának mellékíze van.Egyébként a stevia maga a tökély,ezt leszámítva.
2016. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó, a lovely sweet olcsóbb, és valóban van egy kis mellékíze, de nagyon jó, én ezt használom sütikbe, és sokkal kevesebb elég bele mint eritritből, szóval sokkal gazdaságosabb is.
2016. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!