Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek mennyire szurtam el?

Szerintetek mennyire szurtam el?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és 48 alatt voltam 1 napja kicsivel. 52rol fogytam le szeotembertol. Namost. Kezdtem feljebb vinni a kaloriadeficitem es a mostani osziszunet elott ilyen 48.3 lehettem de utána osziszunetben ilyen 1400 vagy 1600kcal korul ettem viszont tegnap es ma biztos hogy tobbet. 1 honapja nem iszom tejet viszont ma ket tallal is ittam hatha segiti az emesztesem ha mar ossze vissza ettem. Szerintetek hizhatok ? Mert meg tegnap reggel megmertem magam pont azutan a nap utan miutan teleettem magam es ugyanannyit mutatott. Remélem valamennyire erthetoen irtam le:D a valaszokat elore is koszonom!

#fogyókúra #fogyás #hiba #sulymegtartas #osszevissza eves
2016. nov. 2. 16:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint 47.9et mutatott
2016. nov. 2. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta méricskéled magad és dekákon szarozol? Agybaj... Kórosan alacsony a súlyod, egyél normálisan, és ne döntögess be 2 tál tejeket mert megbolondul tőle az inzulin szinted.
2016. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Az Update módszert elszúrni már nemigen lehet, sz.r az önerőből is.


2. Az emberi szervezet tömege ingadozik, a bevitt tápláléktól, folyadéktól, aktuális hormonális állapottól, nőknél a havi ciklustól függően akár 2-4 kilót, a tiedhez hasonlóan alacsony tömegnél mondjuk inkább 1-1,5 kilót, tehát a harminc dekákkal számolgatni totál fölösleges, pisilsz még egyet és már könnyebb vagy annyival. Vagy iszol egy pohár vizet és nehezebb.


3. Sem hízni sem fogyni nem lehet egy-két napi kalóriatöbblettől. Többet ettél? Kikalod, aztán lehúzod a vécén, pápá...! Semmi jelentősége tehát, ha elvétve van egypár kevésbé szigorú napod - pláne, hogy az induló súlyod volt kb. az optimális és mostmár alatta vagy...


4. A tejről megoszlanak a vélemények, hogy lehet-e része egy szálkásító étrendnek. Én a magam részéről tejpárti vagyok, nekem bejött, 16 kilót fogytam folyamatos tejfogyasztás mellett. Másoknak nem jól hat, ez szerintem egyéni. Azt viszont nem értem, hogy az emésztésed mitől segítené. Nem segít az semmit, fehérje, zsír és cukorkoktél, amivel élhetsz vagy sem. Az emésztésed/anyagcseréd a rost és a folyadékbevitel pörgeti, no meg az intenzív testmozgás.


5. SZVSZ semmi szükséged további kalóriadeficitre. Jelenleg a súlytartás vagy kismértékű izomtömeg-növelés lehetne értelmes cél, megfelelő edzés mellett.

2016. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan már pszichológus segítsége sem ártana mert elég erősen tartasz az anorexia felé. Az előttem szóló mindent leírt
2016. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 csaló naptól nemfog összedőlni a világ :) Vannak a neten kalória kalkulátorok oda beírod hány éves vagy f vagy l vagy és a korodat és kiírja mennyit egyél :D És aszerint állíts össze magadnak az étrendet mozogj egy kicsit és nem lesz baj :D
2016. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!