Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ez most akkor hogy is van?

Ez most akkor hogy is van?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, és mindenkitől azt hallom, hogy lefogyni csak diétával, egészséges étkezéssel lehet, és a mozgás csak nagyon kicsi szerepet játszik a fogyásban. Na most nem mindenki teheti meg, hogy nap mint nap otthon elkészíti ezeket az egészséges ételeket, pl. iskolások, dolgozók. Mégis vannak ismerőseim akik úgy fogytak le, hogy ugyanazt ették, mint előtte,csak mellé heti 2-3x sportoltak. Sőt, én is így kezdtem el fogyni, jelenleg 6 kiló mínusznál járok. Szóval miért látom minden kérdésnél azt a válszt, hogy "lefogyni csak szigorú diétával lehet"? Úgy is lehet sikereket elérni, ha ugyanúgy étkezel, mint eddig, kicsit lecsökkented az egészségtelen ételek bevitelét és elkezdesz sportolni. :)

2017. márc. 12. 10:58
1 2
 11/11 Laylah ***** válasza:

Én meg nem sportolok, hanem fizikai munkát végzek, és alig másfél hét alatt, mióta odafigyelek arra, hogy mit eszek, kb. 3 kiló mínusznál járok.

Lehet ugyanúgy kajálni, mint előtte, de ahhoz akkor többet is kell mozogni, hogy kalóriadeficit legyen, de lehet az is, hogy alapból kevesebb kalóriát viszel be, és nem mozogsz mellé.

Pl: 2300 bevitt kalória, mozgással elégetsz mondjuk 500-at, az 1800-ra jön ki. De ha csak 1800 kalóriát viszel be, ugyanott vagy.

2017. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!