Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek milyen altatási módszere...

Kinek milyen altatási módszerek jöttek be? Ki hogy altat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Evés, böfi és leteszem. Kb 5 perc és alszik. Nem kell ringatni, feneket rázogatni, babakocsiban toligálni, hordozni. A nagy kifejezetten utálta, ha kaja után nem raktuk le azonnal. Őt pl büfiztetni sem tudtam, mert csak akkor hagyta abba a sírást, ha letettem.

Fura gyerekeim vannak.

2019. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Mi is úgy vagyunk mint az első, evés aztán be a kiságyba nézelődik egy picit és már alszik is
2019. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Cicin. Együtt is alszunk.
2019. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
A hajszárító zúgása. Rettegtem hogy egyszer rosszkor megy tönkre...
2019. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Coffelia ***** válasza:
Kétéves koráig belealudt a cicizésbe. De az apjánál melléfekve is elaludt már, meg a nagyszüleivel is. Iszsz baba volt, tehát nem evésnek hívtuk a cicit, hanem szopinak, mert nem csak az evés funkciót töltötte be. Most hároméves, ha megkérem, elalszik és kész.
2019. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!