Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogyan altatja a babát...

Ki hogyan altatja a babát maga mellet? (anyatejes)

Figyelt kérdés
Nem alszik el a cicin vagy csak ritkán.
2019. szept. 18. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne magam mellett altatni..? Van saját ágya, ott alszik.
2019. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én sem értem. Sehogy. Az ágyában alszik, vagy babakocsiban.
2019. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy sem. Ha mellettem szokja meg, az ő kiságyában ordítani fog, és a fejemre nő.
2019. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiságyba nem alszik el...
2019. szept. 18. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam ringatva aludt el 8 hónapos koráig akkor lett neki kényelmetlen. Onnantól letettem magam mellé és elaludt idővel. Most hogy már 2 éves, olvasok neki egy mesét, énekelek 1-2 dalt, kap egy nagy puszit, ha kéri simogatom a hátát (ez pl ritka) és egyszercsak elalszik. Ha még nem álmos akkor mostanában énekel még magának.

Ami nálunk fontos, hogy alváshoz sötétet csinálok napközben is, kezdetektől így már akkor fekszik az ágyba mikor húzom be a függönyt. Nincs tv vagy rádió közben, és én sem zajongok házimunkával (pl nem kezdek el porszívózni).

2019. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem alszik el a cicin, akkor tök felesleges magad mellett altatni. Beraktam őket a kiságyba, és ütögettem a popsijukat, ha maguktól nem aludtak el. Hidd el, hamar terhes lesz, hogy csak melletted, csak az ágyadban, csak ringatva, csak a bal nagylábujjad morzsolgatva stb...
2019. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mellen vagy hordozva/babakocsiban alszik el, alvás alatt meg nen mozgatható, azonnal ébred, ezért nappal vagy séta közben a hordozóban vagy itthon a kertben babakocsiban, esetleg a függőágy hintában alszik el, éjjel velünk alszik.
2019. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!